Nie można wyświetlić tego widżeta.
Zespół Nasz Orange
  • 2225
  • 3128
  • 116

Zatrzymane chwile

No... Powiem Wam - 3 lata... To szmat czasu Emotikon: Szczęśliwy

Tyle się przecież rzeczy zadziało Szczęśliwy robot

Jestem pełen uznania dla tych, którzy stworzyli to miejsce - i po naszej stronie (pracowników), i po waszej stronie (klientów-użytkowników). @Remi ma rację - jesteście bez wątpienia współtwórcami tej społeczności i to ona zawdzięcza Wam miejsce, w którym się obecnie znajduje.

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Poziom 29, Specjalista
  • 6655
  • 5991
  • 69

Zatrzymane chwile

Zbieg okoliczności i dziejowy znak sprawił, że doczekaliśmy skromnego, aczkolwiek wspaniałego zaszczytu świętowania  naszej rocznicy. Oby nam się wszystkim dobrze działo (i nigdy zaś nie chciało), forum w siłę wciąż wzrastało, a że to jest wciąż za mało, to konfetti by się zdało Emotikon: Bardzo szczęśliwy

1sierpień.PNG

Poziom 31, Ekspert
  • 2481
  • 2173
  • 98

Zatrzymane chwile

[ Edytowane ]

Skoro III Urodziny Społeczności NO, to od dziś do końca Sierpnia świętuję na NO Emotikon: Bardzo szczęśliwy

impreza-ruchomy-obrazek-0019.gif

Jeżeli moja odpowiedź była dla Ciebie pomocna. Oznacz post jako rozwiązanie lub daj lajka Emotikon: Mrugający

Poziom 29, Specjalista
  • 6655
  • 5991
  • 69

Zatrzymane chwile

@irek6311napisał(-a)

Skoro III Urodziny Społeczności NO, to od dziś do końca Sierpnia świętuję na NO Emotikon: Bardzo szczęśliwy

impreza-ruchomy-obrazek-0019.gif

Hej, hej @irek6311 !!! Chcesz, bym "zakablował" biskupowi i farorzowi, że przeginasz mocno w Miesiącu Trzeźwości??? Emotikon: ZaskoczonyEmotikon: MrugającyEmotikon: Język 

Poziom 31, Ekspert
  • 2481
  • 2173
  • 98

Zatrzymane chwile

@burebusek  no to zrobię Imprezkę bez picia, bez trunków wyskokowych Emotikon: Mrugający

1363180290_by_Mudzina.gif

Jeżeli moja odpowiedź była dla Ciebie pomocna. Oznacz post jako rozwiązanie lub daj lajka Emotikon: Mrugający

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 29, Specjalista
  • 6655
  • 5991
  • 69

Zatrzymane chwile

@irek6311 , "stypa kościotrupów" bez zapitki i zagrychy? Wpadasz z jednej skrajności w drugą. Najlepiej daj sobie zbadać serducho, bo wykorkujesz, a ja tego Ci nie życzę Emotikon: Język

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 31, Ekspert
  • 2481
  • 2173
  • 98

Zatrzymane chwile

@burebusek  bez trunków to tylko taka Impreza, wcale to nie stypa jest Emotikon: Mrugający

Poziom 29, Specjalista
  • 6655
  • 5991
  • 69

Zatrzymane chwile

Nie byłbym pewny, co przemycili Emotikon: Mrugający

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 31, Ekspert
  • 2481
  • 2173
  • 98

Zatrzymane chwile

Tam w tyle i ja tańcuję jako robot z avatara, nic nie pijemy ani nie palimy, tak tylko radośnie tańcujemy, bo zmartwień nam brak Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Poziom 39, Guru ****
  • 24068
  • 12248
  • 1118

Zatrzymane chwile

Zróbcie sobie miesiąc "miłości do wątroby" Emotikon: Bardzo szczęśliwy
Masz światłowód z Orange, multiroom oraz tv z android tv lub xiaomi mi box S? 3xTAK -> zapisz się na testy -> tutaj -.