Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 18, Komentator
  • 61
  • 105
  • 0

Zatrzymane chwile

@burebuseknapisał(-a)

Zbieg okoliczności i dziejowy znak sprawił, że doczekaliśmy skromnego, aczkolwiek wspaniałego zaszczytu świętowania  naszej rocznicy. Oby nam się wszystkim dobrze działo (i nigdy zaś nie chciało), forum w siłę wciąż wzrastało, a że to jest wciąż za mało, to konfetti by się zdało Emotikon: Bardzo szczęśliwy

1sierpień.PNG

a w moim profilu nie ma takiej odznaki Emotikon: Smutny

Poziom 29, Specjalista
  • 6701
  • 6100
  • 69

Zatrzymane chwile

@Adept , życie brutalne jest. Powstańcy, a została ich tylko garstka, też nie doczekali się zaszczytów. Może "dodrukują" i w Monitorze Polskim obwieszczą? Emotikon: Mrugający Osobiście, jakbym mógł, przekazałbym Ci swoją Emotikon: Bardzo szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 36, Guru *
  • 3632
  • 5030
  • 132

Zatrzymane chwile

@burebusek co według Ciebie winno być w Monitorze?

Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Oznacz jako rozwiązanie" - pod moim postem | Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Dziękuję; Pozdrawiam Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Poziom 29, Specjalista
  • 6701
  • 6100
  • 69

Zatrzymane chwile

@Misiek62 , odznaki na 3 rocznicę...misiaczku Emotikon: Mrugający

Poziom 29, Specjalista
  • 6701
  • 6100
  • 69

Zatrzymane chwile

Żeby nie było...nie chcę być żadnym rzecznikiem, bo pachnie to łgarstwem Emotikon: Język Proszę mnie zwolnić z tej funkcji!!! Wystarczy już, że @wscieklaewka  wytyka mi to i owo  Emotikon: Zaskoczony Emotikon: Język

Rzecznik.PNG

Poziom 39, Guru ****
  • 24297
  • 12454
  • 1120

Zatrzymane chwile

Potem będą kolejne gwiazdki 😉
.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 32, Ekspert
  • 2562
  • 2279
  • 98

Zatrzymane chwile

Tyle odznak co niektórzy mają to szok ✨ Mi tam lekko po całości, świeżak jestem jeszcze na NO 🤣

Jeżeli moja odpowiedź była dla Ciebie pomocna. Oznacz post jako rozwiązanie lub daj lajka Emotikon: Mrugający

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 29, Specjalista
  • 6701
  • 6100
  • 69

Zatrzymane chwile

Gwiazdki to miałem, jak się...w głowę. W wojsku trep namawiał mnie na zawodowego, ale ja tam wolę swoją 

gwiazdeczkę Emotikon: Szczęśliwy

Poziom 23, Pasjonat
  • 1733
  • 3369
  • 18

Zatrzymane chwile

O jejku jaki przystojny rzecznik  @burebusek  Emotikon: Szczęśliwy Przyjmij ode mnie gratulacje Emotikon: Szczęśliwy

A i ja nie jestem żadna wytyka Emotikon: Język

Poziom 25, Specjalista
  • 3062
  • 1426
  • 26

Zatrzymane chwile

@burebusek  o Gratuluje ci rzeczniku moderatorze Emotikon: Szczęśliwy

Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Kliknij rozwiązanie

0 Lubię to
Odpowiedz