Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

@Misiek62Gratulacje żeby nasi Ex z Orange mieli taka wiedze jak my na forum 


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10897
  • 150

Zatrzymane chwile

Piękna rzecz @Misiek62 🙂

Gratuluję! Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zatrzymane chwile

Dziękuję wszystkim za gratulacje... Wiedza u mnie znowu nie jest aż tak duża. Po prostu udaje się mnie trafiać na proste sprawy bez odpowiedzi.
Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

@Misiek62, nie bajdurz, tylko przyjmuj na klatę wszystkie gratulacje, jako wyraz Twojej wiedzy. Moje najszczersze gratulacjeEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zatrzymane chwile


Matt55 napisał(-a):
Gratulacje! Liczba punktów, rozwiązań i komentarzy robi wrażenie! 😉

@Matt55  ciekawe, że dopiero przy 2000 komentarzu @Artur zauważył, że mam rangę eksperta ;). Zaintrygowany tą kwestią chciałem sprawdzić w powiadomieniach, ale podczas pobieżnego przejrzenia powiadomień za ostatnie 2 tygodnie (tylko tyle mam dostępne) nie trafiłem na to, które informowało mnie o osiągnięciu tego poziomu/rangi.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Zatrzymane chwile

@Misiek62, a może zerknij do skrzynki mailowej? Wiadomość o zmianie rangi ma tytuł "Gratulacje! Masz nową rangę w Nasz Orange" 🙂

Zespół Nasz Orange
  • 1105
  • 7717
  • 80

Zatrzymane chwile

@Misiek62 witamy w gronie ekspertów 😉 Gratulacje!


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zatrzymane chwile


Artur napisał(-a):
@Misiek62, a może zerknij do skrzynki mailowej? Wiadomość o zmianie rangi ma tytuł "Gratulacje! Masz nową rangę w Nasz Orange" 🙂

@Artur  gdybym już dawno nie wyłączył wszelkich powiadomień na e-mail, to pewnie wcześniej niż @Adept zgłosiłbym błąd w treści wiadomości 😉 ... nie mam żadnych wiadomości od NO w mojej skrzynce.

Update.

@Rafał wcześniejsze podziękowanie za gratulacje z okazji osiągnięcia rangi Eksperta oczywiście odnosi się także do Twoich i ewentualnych przyszłych - od innych użytkowników Mrugający mężczyzna - tylko żeby nie było, że domagam się następnych.

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile


Misiek62 napisał(-a):

Matt55 napisał(-a):
Gratulacje! Liczba punktów, rozwiązań i komentarzy robi wrażenie! 😉

@Matt55  ciekawe, że dopiero przy 2000 komentarzu @Artur zauważył, że mam rangę eksperta ;). Zaintrygowany tą kwestią chciałem sprawdzić w powiadomieniach, ale podczas pobieżnego przejrzenia powiadomień za ostatnie 2 tygodnie (tylko tyle mam dostępne) nie trafiłem na to, które informowało mnie o osiągnięciu tego poziomu/rangi.


@Misiek62Ja mam powiadomień więcej niż dwa tygodnie nawet powyżej jeden miesiąc. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zatrzymane chwile


vdsl2 napisał(-a):

Misiek62 napisał(-a):

Matt55 napisał(-a):
Gratulacje! Liczba punktów, rozwiązań i komentarzy robi wrażenie! 😉

@Matt55  ciekawe, że dopiero przy 2000 komentarzu @Artur zauważył, że mam rangę eksperta ;). Zaintrygowany tą kwestią chciałem sprawdzić w powiadomieniach, ale podczas pobieżnego przejrzenia powiadomień za ostatnie 2 tygodnie (tylko tyle mam dostępne) nie trafiłem na to, które informowało mnie o osiągnięciu tego poziomu/rangi.


@Misiek62Ja mam powiadomień więcej niż dwa tygodnie nawet powyżej jeden miesiąc. 


@Anonim moim skromnym zdaniem o tym za jaki okres wyświetlą się powiadomienia przesądza ich liczba, a nie data... pewnie po prostu w ostatnich dwóch tygodniach sypnęło u mnie taką liczbą powiadomień, że najstarsza ma wskazanie iż jest z przed 2 tygodni.

 

wykaz.JPG

 

żeby rozwiać wątpliwości - dół ostatniej podstrony wykazu powiadomień - brak przycisku "pokaż więcej".