Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Firma Gamemine i Orange

Poklikałem sobie na telefonie w reklamy gamemine. Zawsze była informacja o zaakceptowaniu regulaminu i później zamawiam i płacę.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 3
  • 0

Firma Gamemine i Orange

Oszustwo nalezy nazywać po imieniu. Marna firma nie umie uczciwie sprzedać swojej usługi to się dogaduje z operatorem łasym na kase. I razem okradaja uzytkownika do pierwszej faktury. Wstydzcie sie! Marność naszego prawa aż krzyczy. Złodzieje smieją się nam w twarz!


@sebaswiderskinapisał(-a)

Poklikałem sobie na telefonie w reklamy gamemine. Zawsze była informacja o zaakceptowaniu regulaminu i później zamawiam i płacę.


 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Firma Gamemine i Orange

Jak ktoś Cię okrada, to trzeba zgłosić sprawę na policję.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 3
  • 0

Firma Gamemine i Orange

No to żeby było jaśniej zrozumieć obrońcom orange, przykład jak działa operator wraz z szemraną firmą gamemine:

Świadomie idziesz po bułki do sklepu a ktoś ci wkłada do kieszeni reklamę. Wyrzucasz ją do kosza a pocztą przychodzi Ci rachunek do zapłacenia za niechcianą reklamę...

Jeszcze znajdą się obrońcy takich zachowań?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Firma Gamemine i Orange

Okej, ale obecnie w piekarniach też proponują dosprzedaż. Nie wiem jak u Ciebie, ale w moich okolicach w formie rzekomych gratisów dodają płatne wypieki.

Tu problemy są dwa: mało ludzi blokuje usługi jeśli nie zamierza z nich skorzystać oraz "wykluczenie cyfrowe". Niestety sporo osób nie potrafi poprawnie obsługi przeglądarki internetowej w telefonie, instrukcje są mega nieczytelne lub krótkie. Mało też kto wie, że jeśli korzystasz z mobilnej transmisji danych, to są serwisy które "widzą" Twój numer telefonu bez żadnej autoryzacji.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 3
  • 0

Firma Gamemine i Orange

Piszesz juz o tym wykluczeniu cyfrowym tyle razy ze musze i na to zareagowac. Kto nadąży za waszymi chytrymi sztuczkami? Pewnie się da ale oprócz tego na te rachunki trzeba zarobić i czemu innemu poświęcać czas. Dobrze wiecie o tym i to perfidnie wykorzystujecie...

Jest prosta zasada bo wystarczy tylko chronić i szanować klientów. Taka usługa "płać i płacz z orange" bezwzględnie powinna być domyślnie WYŁACZONA. Dopiero specjalne i świadome włączonie jej można egzekowować. Proste?

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Firma Gamemine i Orange

Ale sporo klientów z niej korzysta i narzeka że są ograniczenia. Posłowie w Polsce też w zeszłym roku modyfikowali prawo i ustawili limit miesięczny na 35 zł. Więcej osób z takich usług korzysta i domyślna blokada nie wszystkim się spodoba. Tak samo 20 lat temu było z audio tele - są ludzie którzy nie korzystają, są ludzie, którym jest to potrzebne.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 3
  • 0

Firma Gamemine i Orange

Jak jest potrzebne to sobie właczą o to sie nie martw


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Firma Gamemine i Orange

Ale ja mam  ustawiony ten limit i to zeżarło mi w zeszłym miesiącu 45 zeta bez mojej wiedzy, po prostu orange nazwało swoje usługi z gamemine inaczej i tak obchodzą prawo. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Firma Gamemine i Orange

Limit na usługi premium nie dotyczy usług elektronicznych.