Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Migracja z 1Gbit/100Mbit na 1Gbit/300Mbit


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 191
  • 248
  • 0

Migracja z 1Gbit/100Mbit na 1Gbit/300Mbit

Post wydzielony z tematu "Nowa oferta od 18.06" - moderator Wojciech.

 

Jak to jest z ta nowa oferta ? 

Mam teraz 1 Gbit / 100 Mbit na czas nieokreslony, chcialem przejsc na nowe warunki z lojalka na 1 Gbit / 300 Mbit, bylem w dwoch salonach Orange, w jednym wyswietlalo im sie to samo co mi gdy sprawdzalem oferte przedluzenia na stronie czyli max dostepna predkosc 300 Mbit pobierania, w drugim salonie wyswietla im sie podobno ze mam zla instalacje i dlatego max 300 Mbit... i generalnie powiedzieli mi ze sie nie da...

2 ODPOW. 2

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Migracja z 1Gbit/100Mbit na 1Gbit/300Mbit

Jesli chcesz umowe na czas nieokreslony to musisz zaczekac az sie pojawi taka oferta na stronie i zrobic to przez strone www przez formularz przedluzenie umowy, jesli chcesz przejsc teraz to mozesz to zrobic przedluzajac umowe na 24 miesiace.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 191
  • 248
  • 0

Migracja z 1Gbit/100Mbit na 1Gbit/300Mbit

Pisałem w moim poście, że migracja na lojalkę jest niemożliwa, dzwoniłem do infolinii i razem z technikiem ustalili, że jest błąd w bazie adresowej Orange i błąd ten nie pozwala na migrację mnie do nowej oferty 1 Gbit, do dwóch tygodni mają to naprawić. Nie polecam salonów stacjonarnych Orange, nie dosyć, że zmarnowany czas to zero konkretów, dopiero kontakt z infolinią ruszył sprawę.