Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Starter FLEX, ile jednorazowo salon może wydać?


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Starter FLEX, ile jednorazowo salon może wydać?

Orientuje się ktoś, ile jednorazowo salon Orange może wydać starterów FLEX ?? Dopytam jutro kolegów, ale może ktoś brał większą ilość. 

11 ODPOW. 11

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Starter FLEX, ile jednorazowo salon może wydać?

@Ron teoretycznie nie powinno być ograniczeń, ostatnio jednak nie chcą wydawać więcej jak 4-8 sztuk lub wcale, zależy jeszcze od salonu. Najczęściej tłumaczą się dużym zainteresowaniem, więc nie mogą dużo wydać lub nie mają w ogóle. Jeszcze rok temu 20 sztuk nie było żadnym problemem.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Starter FLEX, ile jednorazowo salon może wydać?

@Ron  chcesz zrobić zapas kart na jakieś testy?

W sumie ciekawe, czy jest jakiś regulamin wewnętrzny w tym zakresie. Bo obiektywny brak kart na stanie jest dla mnie rzetelnym wytłumaczeniem. Ale za tym powinna iść deklaracja podjęcia starań o pozyskanie nowej puli.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Starter FLEX, ile jednorazowo salon może wydać?

@Ron  nie słyszałem o ograniczeniach, ale z logicznego punktu widzenia nie wydadzą hurtowo. Przecież nie dadzą wszystkich jednemu klientowi, bo to nie woda, z kranu nie poleci..a jak zabraknie, tracą potencjalnych klientów.. Różnie może być w różnych salonach, ale jak chcesz, wiece, zawsze można wycieczkę szlakiem salonów Orange urządzić...

Jak chcesz zrzucimy  się,  każdy polata, weźmie ile dają i Tobie prześle...


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Starter FLEX, ile jednorazowo salon może wydać?

Można też zamawiać, z dostawą przez kuriera 😉 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Starter FLEX, ile jednorazowo salon może wydać?

@Misiek62 z dostawą kurierem możesz namówić jednorazowo jeden starter i to tylko przez aplikację.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Starter FLEX, ile jednorazowo salon może wydać?

@ketrasaArtur  to że jednorazowo jedną, to jakby oczywiste. Ale wymienić w appce, zamawiając nową można... 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Starter FLEX, ile jednorazowo salon może wydać?

@agat13  ,Pytam bardziej z ciekawości, może ktoś przerabiał. Jutro dopytam kolegów na salonie.

 

Jak ktoś w salonie mówi, że nie ma to znaczy, że prawdopodobnie ma pod ladą, ale salony nie mają korzyści z Flexa. 

Koledzy w salonie mówili, że nie ma dużego zainteresowania, bo mało znana oferta i schowana. Nawet reklam ostatnio nie ma w tv. Sprawdzałem z czasem salony z ciekawości 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Starter FLEX, ile jednorazowo salon może wydać?

@Ron w Siedleckich salonach ostatnio nigdy nie mieli, bo jest duże zainteresowanie i bardzo szybkobstaryery wychodzą. Ciekawe, czy je w ogóle zamawiają?

W Galeriach Warsawskich, Mokotów, Arkadia ostatnio można było dostać ostatnie dwie sztuki. Nie wysłałem syna, żeby sprawdził, czy po mnie by dostał, czy nie.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Starter FLEX, ile jednorazowo salon może wydać?

Ciekawe czy tak duże zainteresowania czy tylko tak mówią. No ok u mnie na terenie inna sytuacja. 

Starterów na kartę bardzo dużo.