Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie numeru z innej sieci

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 156
  • 111
  • 2

Przeniesienie numeru z innej sieci

A jak wygląda sprawa okresu rozliczeniowego, jeśli podpisze umowę 19 pazdziernika to do 19 każdego miesiąca bede miał ten okres rozliczeniowy czy jak ? 

A podczas przenoszenie numerów przez stronę liczy się data złożenia przeniesienia przez stronę czy data podpisania umowy ? 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przeniesienie numeru z innej sieci

@Mati4 co do okresów rozliczeniowych, tu masz info:

https://www.orange.pl/portal/map/map/faq_category?faq=3648750&cat=3648588&cat2=3648675

 

Natomiast co do przeniesienia numerów, okres rozliczeniowy jest przypisywany do jednej z 10 dat. W zależności od podpisania umowy, jest przydzielana najbliższą data okresu rozliczeniowego. Jak już numery przeniesiesz, zadzwoń na infolinię i poproś o przypisanie wszystkich numerów do jednego okresu rozliczeniowego. Kiedyś tak się dało, czy teraz też, być może tak, ale podobno trudniej.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 156
  • 111
  • 2

Przeniesienie numeru z innej sieci

Witam

wracam z tematem dzisiaj zastanawiając się nad przenoszeniem 2 numeru zacząłem przeglądać telefony i ku mojemu zdziwieniu podczas dobierania telefonu do umowy bezterminowej cena telefonu jest wyższa niż bym wziął bez abonamentu na raty 0%, podobno raty 0% funkcjonują również w abonamencie więc nie rozumiem dlaczego ta cena jest wyższa 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przeniesienie numeru z innej sieci

@Mati4 tak, też zauważyłem, że zdążają się modele telefonów, gdzie taniej wyjdzie wziąć na raty nie przyznając się, że mam umowę w Orange.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 156
  • 111
  • 2

Przeniesienie numeru z innej sieci

Tylko wtedy niestety przychodzą już 2 faktury 😞

A czy jest taka możliwość żeby ktoś z infolinii obniżył te kwotę? 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przeniesienie numeru z innej sieci

@Mati4 raczej mało realne, chyba, że uda się zdobyć kod rabatowy, ale to też żadkość obecnie. Czasami konsultanci mają i przy odrobinie szczęścia może się udać.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 156
  • 111
  • 2

Przeniesienie numeru z innej sieci

A czy infolinia 510 600 600 będzie odpowiednia do takiej rozmowy czy jak to najlepiej próbować załatwić?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przeniesienie numeru z innej sieci


@Mati4napisał(-a)

Witam

wracam z tematem dzisiaj zastanawiając się nad przenoszeniem 2 numeru zacząłem przeglądać telefony i ku mojemu zdziwieniu podczas dobierania telefonu do umowy bezterminowej cena telefonu jest wyższa niż bym wziął bez abonamentu na raty 0%, podobno raty 0% funkcjonują również w abonamencie więc nie rozumiem dlaczego ta cena jest wyższa 


Obecnie jest promocja na raty bez abonamentu. Ona będzie trwała od 5 do 7 dni. Więc warto się spieszyć. Na rabaty na infolinii bym nie liczył.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 156
  • 111
  • 2

Przeniesienie numeru z innej sieci

@Piotrekk85 O jakich rabatach mówisz ? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przeniesienie numeru z innej sieci

@ketrasaArtur pisał wyżej by zdobyć kod rabatowy, obecnie na infolinii widać plus minus to samo co na www. Jak na www nie masz rabatów, to na infolinii na kod/rabaty bym nie liczył.