Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie numeru z innej sieci

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 156
  • 111
  • 2

Przeniesienie numeru z innej sieci

Witam

Mam do przeniesienia kilka numerów firmowych, każdy kończy się w innym terminie. 1 numer który chce przenieść kończy się 19 listopada i tu mam pytanie jeśli zgłoszę do Orange chęć przeniesienia 18 pazdziernika to czy obecny operator zwolni mój numer 19 listopada i 20 listopada ten numer będzie już w Orange i czy to nie przeszkadza że okres rozliczeniowy u obecnego operatora mam 6 dnia każdego miesiąca czy to się nie liczy przy przenoszeniu ? A następny numer gdy bede przenosił to jak to zrobić przez stronę żeby dostać rabat na 2 kartę i żeby przychodziła jedna faktura na kilka numerów. Wszystko bede zlecał przez stronę orange dlatego że tylko na stronie jest możliwość zawarcia umowy bezterminowej . 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Przeniesienie numeru z innej sieci

Przeniesienie nastąpi 05.12. czyli na koniec okresu rozliczeniowego, chyba że wskażesz konkretną datę tj. 19.11. Mimo to będziesz musiał zapłacić za pełny okres rozliczeniowy tj. do 05.12 u operatora dawcy. Kolejne numer robisz na tym samym koncie abonenckim po prostu, rabat naliczy się automatycznie.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

28 ODPOW. 28

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Przeniesienie numeru z innej sieci

Przeniesienie nastąpi 05.12. czyli na koniec okresu rozliczeniowego, chyba że wskażesz konkretną datę tj. 19.11. Mimo to będziesz musiał zapłacić za pełny okres rozliczeniowy tj. do 05.12 u operatora dawcy. Kolejne numer robisz na tym samym koncie abonenckim po prostu, rabat naliczy się automatycznie.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przeniesienie numeru z innej sieci

@Mati4 możesz przenieść z datą końca umowy lub z datą końca okresu rozliczeniowego.

W przypadku przeniesienia na koniec umowy, u obecnego operatora trzeba będzie zapłacić za pełny okres, ale po przeniesieniu numeru za okres od końca umowy do okresu rozliczeniowego możesz wystąpić o zwrot. Operator powinien zwrócić nadpłatę.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 156
  • 111
  • 2

Przeniesienie numeru z innej sieci

@ketrasaArtur to podczas składania na stronie bede musiał wybrać przeniesienie z datą końca umowy albo z datą końca okresu rozliczeniowego ? 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Przeniesienie numeru z innej sieci

Arti_Kn_Pl_0-1601053411633.png

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 156
  • 111
  • 2

Przeniesienie numeru z innej sieci

A  złożyć przeniesienie 19 pazdziernika dokładnie miesiąc przed końcem umowy  czy lepiej kilka dni wcześniej ? 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przeniesienie numeru z innej sieci

@Mati4 ja składałem wniosek o przeniesienie nawet trzy miesiące wcześniej, ale z dokładnym zaznaczeniem, kiedy numer ma być przeniesiony. Wniosek składałem w salonie, można również przez stronę. Najlepiej zachować minimum miesiąc przed końcem umowy.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 156
  • 111
  • 2

Przeniesienie numeru z innej sieci

Ja chce miesiąc przed końcem obecnej umowy żeby rachunek powielił mi się tylko raz bo podobno z umową bezterminową muszę płacić od razu i nie ma żadnego rabatu z tytułu przenoszenia numeru. Czyli najlepiej już z 2 dni wcześniej złożyć chęć przeniesienia a nie w ostatnim dniu gdy bede miał już równy miesiąc do końca umowy .


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 156
  • 111
  • 2

Przeniesienie numeru z innej sieci

A składając przez stronę umowę przywiezie kurier wraz z kartą ? I jak wygląda pózniej sprawa z pozostałymi numerami też bede musiał dla każdego kolejnego numeru podpisywać umowę ? 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Przeniesienie numeru z innej sieci

@Mati4 tak, umowe przywiezie kurier. Dla kazdego numeru trzeba powtorzyc tak samo