Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Migracja z obecnego abonamentu na orange love.

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 9
  • 0

Migracja z obecnego abonamentu na orange love.

Mam obecnie Fun Packa + tel. komórkowy na abonament. Umowa na Fun Packa się skończyła na tel. mob. trwa - do końca jeszcze zostało 16 miesięcy. Mam abo z ratą za tel. Kiedy będę mógł przejść na 4+1 orange love?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Migracja z obecnego abonamentu na orange love.

Jeśli posiadasz umowę na abonament z zakupem telefonu nie możesz przejść na Orange Love 4w1 wcześniej niż przed upływem 12 m-cy dotychczasowej umowy, w przypadku zakupu na raty w dowolnym momencie, ale trzeba spłacić wszystkie raty zgodnie z harmonogramem spłat. Oferta abonamentowa bez telefonu - w dowolnym momencie.
W przypadku oferty stacjonarnej można przejść w dowolnym momencie (oferty do 10 MB/s, 20 Mb/s, 40 Mb/s, 80 Mb/s), chyba że umowa wiązała się z promocyjnym zakupem sprzętu - wtedy po upływie 12 m-cy.
W przypadku posiadania internetu w opcjach 100 MB/s i wyższych można przejść na Orange Love jeśli zostało nie więcej niż 90 dni do końca obowiązującej umowy.
Poza tym nie można zalegać z opłatami na rzecz Orange, nie wykluczają tego obowiązujące warunki w dotychczasowej umowie i nie posiada się innej umowy Orange Love. Przejście na tę ofertę wiąże się z anulowaniem dotychczasowych umów.

Warunki podałem w opcji 4w1 Orange Love (tel. domowy, internet, TV, tel. mobilny). Więcej szczegółów i odpowiednie regulaminy do interesujących Was pakietów tutaj: https://www.orange.pl/love/krok1/

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

42 ODPOW. 42

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Migracja z obecnego abonamentu na orange love.


pbet napisał(-a):

Mam obecnie Fun Packa + tel. komórkowy na abonament. Umowa na Fun Packa się skończyła na tel. mob. trwa - do końca jeszcze zostało 16 miesięcy. Mam abo z ratą za tel. Kiedy będę mógł przejść na 4+1 orange love?


@pbet  mam podobny dylemat, z tym, że umowa na FunPacka jest do 9 marca przyszłego roku, a na umowa na  komórkę ma do końca mniej niż  rok... więc zastanawiam się czy czekać aż minie 9 marca.

Bardziej zastanawiam się czy można połączyć istniejące umowy w jeden pakiet czyli 4 w 1, bo oczywiście zależy mi na utrzymaniu numerów. Ale z tym pytaniem zgłoszę się do BOK albo salonu... 9 marca niedługo, więc może odczekam.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Migracja z obecnego abonamentu na orange love.

Jeśli posiadasz umowę na abonament z zakupem telefonu nie możesz przejść na Orange Love 4w1 wcześniej niż przed upływem 12 m-cy dotychczasowej umowy, w przypadku zakupu na raty w dowolnym momencie, ale trzeba spłacić wszystkie raty zgodnie z harmonogramem spłat. Oferta abonamentowa bez telefonu - w dowolnym momencie.
W przypadku oferty stacjonarnej można przejść w dowolnym momencie (oferty do 10 MB/s, 20 Mb/s, 40 Mb/s, 80 Mb/s), chyba że umowa wiązała się z promocyjnym zakupem sprzętu - wtedy po upływie 12 m-cy.
W przypadku posiadania internetu w opcjach 100 MB/s i wyższych można przejść na Orange Love jeśli zostało nie więcej niż 90 dni do końca obowiązującej umowy.
Poza tym nie można zalegać z opłatami na rzecz Orange, nie wykluczają tego obowiązujące warunki w dotychczasowej umowie i nie posiada się innej umowy Orange Love. Przejście na tę ofertę wiąże się z anulowaniem dotychczasowych umów.

Warunki podałem w opcji 4w1 Orange Love (tel. domowy, internet, TV, tel. mobilny). Więcej szczegółów i odpowiednie regulaminy do interesujących Was pakietów tutaj: https://www.orange.pl/love/krok1/

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Migracja z obecnego abonamentu na orange love.

@pbet W zasadzie jeśli Twoja obecna umowa na telefon tego nie wyklucza możesz już przejść na Orange Love. Regulamin: https://www.orange.pl/love/krok1/

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 9
  • 0

Migracja z obecnego abonamentu na orange love.

Dziekuję za pomoc. Mam telefon na raty, więc albo je szybciej spłacę lub poczekam. Policzę co będzie bardziej korzystniejsze. Mam jeszcze internet mobilny - tu po przejsciu do orange love zmniejszy mi się rabat orange open. Muszę to policzyć ...


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Migracja z obecnego abonamentu na orange love.

@pbet Z tego co wynika z regulaminu Orange Love nawet po przejściu na tę ofertę nie musisz spłacić szybiej rat, lecz zobowiązać się do trzymania harmonogramu spłat, który otrzymałeś przy podpisywaniu umowy. 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 9
  • 0

Migracja z obecnego abonamentu na orange love.

Hm.. Z mojej rozmowy z konsultantem na infolinii wynikło że nie mogę... Powiedział że abonament z ratą za telefon wyklucza przejście na orange love.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Migracja z obecnego abonamentu na orange love.

@pbet Regulaminy Orange Love (https://www.orange.pl/love/krok1/) mówią zupełnie co innego.

Cytuję - Regulamin promocji Orange Love - Internet/TV/Tel.domowy/Tel.komórkowy 1/17:
"4. Jeżeli korzystają już Państwo z Usługi telefonicznej świadczonej w Sieci mobilnej (telefon komórkowy), mogą Państwo skorzystać z Promocji:
[...]
   3) w dowolnym momencie trwania obecnej umowy zawartej na czas określony - jeżeli korzystają Państwo z oferty z telefonem i skorzystali Państwo z zakupu telefonu na raty. Wtedy zobowiązani są Państwo do zapłaty pozostałych rat za urządzenie zgodnie z Harmonogramem spłaty rat, który Państwo od nas otrzymali.".

Jest też zapis, iż:
"5. Możliwość skorzystania z Promocji uzależniamy od tego, czy:

1) nie zalegają Państwo z opłatami na naszą rzecz,

2) nie wykluczają tego warunki promocji, z której aktualnie Państwo korzystają,

3) nie korzystają Państwo z Usługi Orange Love Internet/ Telefon komórkowy lub Orange Love Internet/TV/Telefon domowy/Telefon komórkowy w ramach innej Umowy.".

 

W pozostałych regulaminach pakietów usług Orange Love jest podobnie.

Wszystko zależy co masz zapisane w obecnej umowie, ale jeśli nie ma żadnego zapisu wykluczającego przejście na ten pakiet to w zasadzie masz taką możliwość. Warto jeszcze raz dopytać. 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Migracja z obecnego abonamentu na orange love.

To i ja użalę się publicznie... jeden doradca na czacie (testowego nowego mój-orange) po sprawdzeniu danych (nr telefonu i potwierdzeniu że ja to ja PESEL) powiedział mi, że wszystko OK mogę z posiadanym numerem komórkowym i pakietem FunPack'a przejść do Orange Love w opcji 4w1 z Neo do 80 Mb - taką jaką mam... przy zlecaniu przedłużenia umowy, czy też przejściu na nową ... (mała rozbieżność co do kwalifikacji) Konsultant który do mnie dzwonił, po wklepaniu danych do systemu powiedział, że nie mogę przejść do OLove bo mój abonament komórkowy bez upustów jest zbyt duży!!!


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Migracja z obecnego abonamentu na orange love.

Ja tam widzę dwie sprzeczności:
1) "Regulamin promocji Orange Love Internet/TV/Tel.domowy/Tel.komórkowy 1/17", o którym pisał @Matt55.
2) konkretna umowa/aneks na komórkę - tam jest określona pozycja minimalna kwota zobowiązania, której nie można zmniejszać.