Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Lokalny doradca biznesowy


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 132
  • 112
  • 6

Lokalny doradca biznesowy

Na infolinii biznesowej otrzymalem informacje ze moge zamowic kontakt lokalnego doradcy biznesowego wysylajac sms z kodem pocztowym na nr 6500. Niestety nie da sie wyslac smsa na ten numer.

Jak zatem znalezc kontakt do lokalnego przedstawiciela biznesowego Orange? Nie interesuja mnie osoby nie bedace pracownikami Orange.

26 ODPOW. 26

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Lokalny doradca biznesowy

Nie wiem czy inaczej lub salon niż przez doradcę znajdziesz takich.

Ew. z Orange Retail można zamówić tutaj http://orangeretail.pl/doradcybiznesowi

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10852
  • 150

Lokalny doradca biznesowy

@mmmmmm
jeśli udzielona wyżej odpowiedź okazała się pomocna, to... wiesz 😉

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 132
  • 112
  • 6

Lokalny doradca biznesowy

Niestety do dziś żaden doradca się nie odezwał. Orange sam sobie zakłada pętlę na szyję. Co więcej nie wiadomo czy formularz się wysłał bo po kliknięciu "wyślij" nie ma żadnego komunikatu.

Anonim

Nie dotyczy

Lokalny doradca biznesowy


mmmmmm napisał(-a):

Niestety do dziś żaden doradca się nie odezwał. Orange sam sobie zakłada pętlę na szyję. Co więcej nie wiadomo czy formularz się wysłał bo po kliknięciu "wyślij" nie ma żadnego komunikatu.


@mmmmmm, tego też nie umiesz odszukać?

https://www.orange.pl/view/kontakt > Klient biznesowy *600 lub 510 600 600 ((zgodnie z cennikiem operatora) - doradcy dostępni są 24 godziny na dobę.

 


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10852
  • 150

Lokalny doradca biznesowy


mmmmmm napisał:

Niestety do dziś żaden doradca się nie odezwał. (...) Co więcej nie wiadomo czy formularz się wysłał bo po kliknięciu "wyślij" nie ma żadnego komunikatu.


Podrążę trochę ten temat. Formularz wypełniony jakieś 4 tygodnie temu - tak? Na @ nie przyszło może jakieś potwierdzenie lub coś w tym stylu? - pytam tylko tak dla pewności 🙂


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 132
  • 112
  • 6

Lokalny doradca biznesowy

@Anonimmówimy o czymś zupełnie innym. Nie chodzi o konsultanta na infolinii tylko dedykowanego doradcę biznesowego który będzie mógł obsługiwać moją organizację.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 132
  • 112
  • 6

Lokalny doradca biznesowy

@Wiktornie zarejestrowałem nic na mailu. A powinienem? z jakiego adresu coś powinno przyjść jesli tak?


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Lokalny doradca biznesowy

do czego konkretnie szukasz handlowca? maly/sredni biznes, korpo?

ale Opiekun Klienta Biznesowego to sa ludzie na wlasnej dzialalnosci gosp.

leadowanie w tym przypadku praktycznie nie dziala bo nikt tego nie podejmuje. wiec mozna wysylac formularze ale jezeli nikt tego nie przypisze pod kontkretnego handlowca to sie nic nie zadzieje

 

 


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10852
  • 150

Lokalny doradca biznesowy


mmmmmm napisał:

@Wiktornie zarejestrowałem nic na mailu. A powinienem? z jakiego adresu coś powinno przyjść jesli tak?


Pytałem o szczegóły, bo chciałbym z tematem "uderzyć" wyżej :)... Jeżeli już udostępniamy jakiś formularz, funkcjonalność - to powinna ona działać.

Być może coś "nie zabanglało" na poziomie systemów. Chciałbym po prostu przed interwencją zebrać jak najwięcej info związanych z tą sytuacją :). Dokładna data/godz. zapisania formularza na pewno byłaby pomocna.