Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jaki internet mogę dokupić przy abonamencie?

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 9
  • 0

Jaki internet mogę dokupić przy abonamencie?

Dziękuje za odpowiedz, ale wysyłałam komendę i pisze ze zła treść kiedy była dobra i się nie da... dacie konkretny numer i treść? Bardzo mi zależy. Pomóżcie proszę!

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jaki internet mogę dokupić przy abonamencie?

W planie dodatkowym nie ma oddzielnych pakietów. A masz włączone schodki czy nie?

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 9
  • 0

Jaki internet mogę dokupić przy abonamencie?

Bo znaczy ja mam pakiet współdzielony z innym użytkownikiem.. i czy jakimś cudem mogę dodać te GB bo mi się skończyło?

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Jaki internet mogę dokupić przy abonamencie?

 

Pokaż szczegóły

@Misiek62 Nie szkodzi, przecież chodzi tu o pomoc, a każdy może od siebie coś cennego dołożyć.

 

@Jugoo Wracając do tematu rozumiem, że Twój numer telefony jest podłączony do numeru głównego w ramach usługi Smart Plan LTE Wspólny, z którym współdzielisz pakiety w tym internet. Skoro po wykorzystaniu obecnego pakietu nie został załączony automatycznie dodatkowy pakiet internetowy to oznacza, że na numerze głównym została włączona usługa "nie chcę schodków", która blokuje naliczanie opłat i uruchamianie nowych pakietów, a jedynie obniżenie prędkości łącza. Należy wyłączyć tę usługę prawdopodobnie na numerze głównym i włączyć usługę bezpieczny internet, która uchroni Cię przed naliczaniem wysokich opłat za internet, a uruchamianie pakietów po 10 zł, a po przekroczeniu 2 dodatkowych płatnych pakietów nie będą już naliczane opłaty, a jedynie internet zwolni do określonej prędkości. Niestety nie mamy tutaj wglądu do szczegółów Twojej oferty, więc nie wiem jaki regulamin Ciebie obowiązuje i jak wygląda oferta. Musisz sprawdzić jakie jest Twoje miesięczne zobowiązanie w ramach całej oferty Smart Plan LTE Wspólny, czy była to umowa z telefonem czy tylko sim. Następnie poszukać na Orange.pl odpowiedniego dotyczącego Ciebie regulaminu. Zapewne ten także był dołączony do umowy Smart Plan LTE Wspólny.

Możesz także w tej sprawie skontaktować się poprzez aplikację w telefonie Mój Orange (czat lub kontakt telefoniczny) lub na stronie Orange.pl w prawym górnym rogu strony wybierając opcję "kontakt", następnie "czat z doradcą", dalej "potrzebuję pomocy" i zapytaj o to konsultanta. Doradcy mają wgląd do szczegółów Twojego planu abonamentowego i najszybciej Ci podpowiedzą w jaki sposób uruchomić dodatkowy pakiet internetowy i na jakich warunkach, także cenowych. Polecam tę formę rozmowy, ponieważ połączenie telefoniczne na podane tam numery są płatne, chyba że kontaktujesz się bezpośrednio poprzez aplikację "Mój Orange" zainstalowaną w telefonie poprzez wybranie tam odpowiedniej opcji. 

 

🔔 Edit.

Możesz też dokupić dodatkową kartę SIM z Internetem mobilnym, który będzie współdzielony dla całego konta bez konieczności połączenia po WiFi lub wkładania karty do telefonu. Więcej o ofertach TUTAJ. 
Warto też skorzystać z nowej oferty
Orange LOVE lub dowolnie łączyć usługi w ramach rabatu 20zł na każdy kolejny numer oraz dodatkowy pakiet 3GB danych do współdzielenia na konto..

 

 

Najnowsze dostępne pakiety to 5GB za 10zł lub 1GB za 3zł. Uruchomisz je po zalogowaniu do Mój Orange.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 9
  • 0

Jaki internet mogę dokupić przy abonamencie?

Dobrze a nie da się zakupić takich dodatkowych pakietów "poprzez SMS" A i właśnie nie znam się za bardzo na takich rzeczach.. i masz racje, mam zwalniany internet zamiast naliczanych oplat

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Jaki internet mogę dokupić przy abonamencie?

Z tego co wiem, nie ma takiej możliwości w Twoim planie taryfowym. W zasadzie uruchamianie pakietów internetowych poprzez sms-a jest głównie możliwe w ofertach na kartę. Oferty abonamentowe to już inna bajka. 


Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

Jaki internet mogę dokupić przy abonamencie?


@Jugoo napisał:
Dobrze a nie da się zakupić takich dodatkowych pakietów "poprzez SMS" A i właśnie nie znam się za bardzo na takich rzeczach.. i masz racje, mam zwalniany internet zamiast naliczanych oplat

Jeszcze dodam, że oprócz opisanych wyżej schodków, można skorzystać z takiego pakietu o nazwie:

pakiet widoczny w apce Mój Orangepakiet widoczny w apce Mój Orange

 

W jego ramach do dyspozycji jest aż 100 GB. Później net zwalnia. Sam jeszcze do niedawna z niego korzystałem.

 


@Matt55 napisał:
(...) Polecam tę formę rozmowy, ponieważ połączenie telefoniczne na podane tam numery są płatne, chyba że kontaktujesz się bezpośrednio poprzez aplikację "Mój Orange" zainstalowaną w telefonie poprzez wybranie tam odpowiedniej opcji.

Jeszcze powyższe doprecyzuję: połączenie z poziomu apki na infolinię jest również płatne zgodnie z cennikiem. Czat oczywiście jest darmowy i na portalu, i w apce 🙂

 

[edit]

▬▬▬

I na koniec mała prośba: jeżeli któraś z wyżej wymienionych odpowiedzi okazała się pomocna, to - śmiało! - zachęcam do jej oznaczenia. Szczegóły poniżej :):

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.

 


Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

Jaki internet mogę dokupić przy abonamencie?

Jeszcze dodam info o pakiecie internetowym

jaki można na dzisiaj zakupić w Smart Planach LTE 🙂