Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Flex 3 miesiące za 1zł dla przenoszących numer


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Flex 3 miesiące za 1zł dla przenoszących numer

@azertak , jeśli korzystałeś już kiedyś z Flexa, to niestety nie będzie promocji. Po numerze pesel operator odrzuci kod.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 108
  • 198
  • 0

Flex 3 miesiące za 1zł dla przenoszących numer


@ketrasaArturnapisał(-a)

@azertak Skoro Twoje dane są już we FLEX, to podejrzewam, że z promocji już nie skorzystasz. 


Pewnie tak jest. Ale w ogóle zapytałem o to, bo pamiętam, że wtedy w 2020 konsultanci na czacie pisali, że można z promocji za przenoszenie korzystać na kilku numerach na ten sam pesel. Widocznie to zmieniono. Ale być może spróbuję. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Flex 3 miesiące za 1zł dla przenoszących numer

@azertak około tygodnia temu przeniosłem kolejny numer do FLEX na swoje dane. Ponieważ już moje dane są we FLEX, to nie miałem już możliwości wpisania kodu promocyjnego.

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 108
  • 198
  • 0

Flex 3 miesiące za 1zł dla przenoszących numer

Zdziwiłem się wczoraj, kiedy stwierdziłem, że nadal mogę się zalogować do Flex moim emailem chociaż nie mam tam numeru od 2 lat. No to napisałem na czacie, żeby zaprzestali przetwarzać moje dane i usunęli je oraz konto. Dziś dostałem powiadomienie na appke - rozwinąłem je i machinalnie w nie stuknąłem, otworzyła się apka flex, ale już byłem wylogowany i treści powiadomienia nie było. Tyle co zdążyłem przeczytać to, że muszą nadal przetwarzać moje dane.

Dziennik powiadomień androida niestety nie wyświetla mi powiadomienia w całości, tylko ze 2 linijki. Genialne. Chciałem przeczytać całość, ale nie mam jak. Żeby się z nimi skontaktować - musiałbym znów założyć konto....


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 108
  • 198
  • 0

Flex 3 miesiące za 1zł dla przenoszących numer


@ketrasaArturnapisał(-a)

@azertak  Zawsze możesz sam sprawdzić, składając przeniesienie numeru do FLEX. Kody promocyjne wpisuje się przed dodaniem płatności za plan. Jeśli będzie opcja wpisania kodu, to skorzystasz z promocji.


Tak to napisałeś, że myślałem, że to nie będzie problem sprawdzić. Tymczasem z tego tematu

https://nasz.orange.pl/t5/Orange-Flex/Flex-3-miesi%C4%85ce-za-1z%C5%82-problem-z-przeniesienium-nume...

dowiedziałem się, że kod promocyjny będę mógł wpisać w dniu przeniesienia numeru. Jak się okaże że nie łapię się na promo, to nie będę chciał teraz przenosić numeru. I co? Będę mógł w ostatniej chwili zrezygnować, czy numer już de facto będzie przeniesiony, kiedy wpisuje się ten kod?


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Flex 3 miesiące za 1zł dla przenoszących numer

@azertak , na 99% nie będziesz mógł skorzystać z kodu. Jak jesteś nie pewny, to anuluj przeniesienie. Jak chcesz to zaryzykuj, a zawsze możesz wrócić i przenieść numer.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 108
  • 198
  • 0

Flex 3 miesiące za 1zł dla przenoszących numer

W regulaminie promocji jest zapis

Kod Promocyjny SIEMAFLEX należy wpisać i aktywować przed wyborem metody płatności za
usługę Orange Flex dostępnej w Aplikacji. Opcja wyboru płatności jest dostępna w aplikacji na
24 godziny przed datą przeniesienia Twojego numeru telefonu.

Jeśli nie pojawi się mi możliwość wpisania kodu, to czy i  jak mogę wtedy zrezygnować z przeniesienia? 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Flex 3 miesiące za 1zł dla przenoszących numer

Jak dasz rade zrezygnować, to oczywiście możesz zatrzymać przeniesienie. 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Flex 3 miesiące za 1zł dla przenoszących numer

Anulowanie przeniesienia można zgłosić również u dotychczasowego operatora.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Flex 3 miesiące za 1zł dla przenoszących numer

Tak jak @ketrasaArtur  napisał lub ewentualnie w aplikacji, także powinna wyświetlać się opcja "Anuluj przeniesienie".