Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Flex 3 miesiące za 1zł dla przenoszących numer


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Flex 3 miesiące za 1zł dla przenoszących numer

https://biuroprasowe.orange.pl/blog/letni-niezbednik-od-orange-flex/

 

Od 5 lipca osoby przenoszące numer od innych operatorów będą mogły korzystać z Orange Flex przez 3 miesiące za 1 zł miesięcznie. Wystarczy wpisać kod SIEMAFLEX podczas aktywacji usługi, przed wyborem metody płatności.

Źródło: blog Orange Polska https://biuroprasowe.orange.pl

 

Trochę niszczy program poleceń. 🥸

 

Ps.

Nie wiem jak to się stało, ale w ciągu 2 dni przekonałem 5 osób do FLEXa w ramach programu Poleceń 💪🟧😁😎😎🤦

26 ODPOW. 26

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Flex 3 miesiące za 1zł dla przenoszących numer


@Ronnapisał(-a)

https://biuroprasowe.orange.pl/blog/letni-niezbednik-od-orange-flex/

 

Od 5 lipca osoby przenoszące numer od innych operatorów będą mogły korzystać z Orange Flex przez 3 miesiące za 1 zł miesięcznie. Wystarczy wpisać kod SIEMAFLEX podczas aktywacji usługi, przed wyborem metody płatności.

Źródło: blog Orange Polska https://biuroprasowe.orange.pl

 

Trochę niszczy program poleceń. 🥸

 

Ps.

Nie wiem jak to się stało, ale w ciągu 2 dni przekonałem 5 osób do FLEXa w ramach programu Poleceń 💪🟧😁😎😎🤦


Brawo @Ron  😉 

zakładać należy, że promocja obniżenia opłaty za wznowienie planu zostanie zakończona, a program poleceń istnieje praktycznie od początku wprowadzenie marki "Flex" na rynek... więc pewnie, po tej zadyszce, którą przewidujesz, się ostanie. 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 5
  • 0

Flex 3 miesiące za 1zł dla przenoszących numer

Dotyczy to tylko numerów przenoszonych a czy jest jakaś promocja dla nowych numerów ?


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Flex 3 miesiące za 1zł dla przenoszących numer

@gugu55 , 1zł za pierwszy miesiąc lub kod polecający ze zwrotem 30zł po 30 dniach.

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 108
  • 198
  • 0

Flex 3 miesiące za 1zł dla przenoszących numer

Czy wiadomo oficjalnie bądź nieoficjalnie, że ograniczenie skorzystania z takiej promocji za przeniesienie tylko dla kogoś, kto nie miał nigdy nr we flex nie działa po jakimś dłuższym czasie karencji?

Chodzi o to że miałem nr we flex parę msc w 2020 r. i zastanawiam się czy, jak przeniosę teraz inny nr na moim peselu, to skorzystam z promocji?


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Flex 3 miesiące za 1zł dla przenoszących numer

@azertak , dobre pytanie. Moim zdaniem ustawowo przechowywanie danych, więc operator na tym korzysta. 😏


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 108
  • 198
  • 0

Flex 3 miesiące za 1zł dla przenoszących numer

Dodam, że ostatnio przeniosłem nr z Orange do Play. Ten nr miałem w 2020 w Play i skorzystałem nawet na nich z bonusu za przeniesienie. Ku mojemu zdziwieniu znowu mogłem z niego skorzystać po ostatnim przeniesieniu, mimo że teoretycznie jest ograniczenie raz na numer. Widocznie Play o nim zdążył "zapomnieć"


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Flex 3 miesiące za 1zł dla przenoszących numer

@azertak we FLEX jest tak, że promocje dotyczą nowych klientów. Skoro Twoje dane są już we FLEX, to podejrzewam, że z promocji już nie skorzystasz. Przynajmniej tak jest na kodach polecających od użytkowników. Zawsze możesz sam sprawdzić, składając przeniesienie numeru do FLEX. Kody promocyjne wpisuje się przed dodaniem płatności za plan. Jeśli będzie opcja wpisania kodu, to skorzystasz z promocji.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 108
  • 198
  • 0

Flex 3 miesiące za 1zł dla przenoszących numer

@ketrasaArtur dzieki,  myślałem o tym, tylko nie pamiętałem jak to wygląda krok po kroku. Chociaż może też być tak, że dodam kod promocyjny a i tak potem mi tego nie uznają.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Flex 3 miesiące za 1zł dla przenoszących numer

@azertak jeżeli kod promocyjny wejdzie, to będziesz miał uznane. Dodawanie kodu zawsze jest przed dokonaniem płatności za wybrany plan. Jeśli nie będzie pola do wpisania kodu, to promocja Ciebie nie obejmuje, bo już byłeś kiedyś klientem FLEX.