Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

logowanie do usługi canal+ online przez Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5605
  • 22752
  • 189

logowanie do usługi canal+ online przez Orange

@kerik 

W formularzu rejestracyjnym do podania jest ID usługi TV z umowy z Orange i cztery wybrane cyfry PESEL, nie cały numer. Może wchodzisz przez niewłaściwą stronę?


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 534
  • 2204
  • 5

logowanie do usługi canal+ online przez Orange

Właśnie może wpisujesz nie te cyfry peselu co trzeba:)) to w końcu system wszystko powinno działać z automatu :))


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 67
  • 305
  • 1

logowanie do usługi canal+ online przez Orange

Ja właśnie korzystałe z tej strony  https://logowanie.pl.canalplus.com/rejestracja/partnerzy?p=ORANGE&t=ORANGE i po wypełnieniu wszystkich rubryk i kliknięciu  zarejestruj ;, wyświetla się komunikat : wystąpił nieoczekiwany błąd jeśli sytuacja się powtórzy , prosimy o kontakt z Obsługą Orange

tak że muszę udać się punktu gdzie podpisałem umowę 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 534
  • 2204
  • 5

logowanie do usługi canal+ online przez Orange

@kerik Nie musisz zadzwoń na infolinie albo zapytaj na czacie:) strona jest ok. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13352
  • 54749
  • 647

logowanie do usługi canal+ online przez Orange

@kerik  jak nic nie dopełnili formalności, lub system nie przyjął tej opcji. Dostałeś powiadomienie o aktywacji?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 67
  • 305
  • 1

logowanie do usługi canal+ online przez Orange

korzystałem z tego  1-go linku efekt końcowy że muszę skontaktować z obsługą Orange


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2432
  • 10085
  • 89

logowanie do usługi canal+ online przez Orange

@kerikspróbuj skontaktować się z infolinią Orange *100 lub 510 100 100 lub z doradca na Orange czacie i opisz zaistniałą sytuację 🙂

Pozdrawiam 🙂


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 67
  • 305
  • 1

logowanie do usługi canal+ online przez Orange

Ja zawaliłem sprawę jak podpisywałem umowę (rok temu) to może i był link aktywacyjny ale teraz to nie pamiętam ? . Ja zarejestrowałem się normalnie do Canal + online ale tam było wszystko płatne i jakoś odpuściłem a teraz chciałem to uruchomić z Orange . To konto Canal + online dzisiaj zlikwidowałem .


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 534
  • 2204
  • 5

logowanie do usługi canal+ online przez Orange

Nawet jeśli zrobiłeś coś nie tak lub wyrzuciłeś link aktywacyjny to na infolinii bez problemu Ci pomogą. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13352
  • 54749
  • 647

logowanie do usługi canal+ online przez Orange

@kerik  widzisz, może to właśnie jest problemem, że wygasł link aktywacyjny? Wiem, że w przypadku np nie aktywowania C+ w określonym terminie od podpisania umowy są problemy właśnie z uruchomieniem,  bo wygasa link i po ptokach. Trzeba specjalną procedurę i zgłoszenia włączać

Warto podawać wszystkie aspekty sprawy,  bo będą szukać błędu, a to może być prozaiczny problem organizacyjny