Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

logowanie do usługi canal+ online przez Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 67
  • 305
  • 1

logowanie do usługi canal+ online przez Orange

Nie mogę zarejestrować dostępu do Canal + online. Posiadam abonament Orange + Canal + , wpisuję dostępne dane tj. nr usługi  dostępu do TV  oraz hasło do tej usługi  - wyświetla mi się komunikat że wpisałem nieprawidłowe dane ( jest rubryka żeby nr pesel ale nie można go wpisać - można tylko wpisać  hasło 4 liczby z  dostępu do usługi TV . Proszę o jakąś wskazówkę co mogę zrobić ? . 

kerik

 

__________
* W temacie uzupełniłem etykiety - Wiktor

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13335
  • 54690
  • 644

logowanie do usługi canal+ online przez Orange

@kerik  widzisz, może to właśnie jest problemem, że wygasł link aktywacyjny? Wiem, że w przypadku np nie aktywowania C+ w określonym terminie od podpisania umowy są problemy właśnie z uruchomieniem,  bo wygasa link i po ptokach. Trzeba specjalną procedurę i zgłoszenia włączać

Warto podawać wszystkie aspekty sprawy,  bo będą szukać błędu, a to może być prozaiczny problem organizacyjny 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

23 ODPOW. 23

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18683
  • 53507
  • 728

logowanie do usługi canal+ online przez Orange

@kerik podczas podpisywania umowy z Orange, na telewizję satelitarną jest podpisywana odrębna umowa, ale z Canal+. To z nimi musisz dalej ustalać rejestrację i uruchamianie dodatkowych usług telewizyjnych, takich jak Canal+ online.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 533
  • 2198
  • 5

logowanie do usługi canal+ online przez Orange

A nie jest tak że przy rejestracji konta na c+online trzeba gdzieś zaznaczyć że dostawcą jest orange? podobnie jak przy hbo max. 
@kerik  jeśli masz wyszarzone pole do wpisania numeru pesel zmiana przeglądarki może czasem pomóc..... jeśli już gdzieś dzwonić albo pisać to raczej do orange a nie do c+ 🙂
Napisz jeszcze czy chodzi o IPTV od orange czy o TV sat. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 67
  • 305
  • 1

logowanie do usługi canal+ online przez Orange

chodzi o IPTV od orange


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 533
  • 2198
  • 5

logowanie do usługi canal+ online przez Orange

Może być tak że w jakimś systemie informatycznym w orange ktoś zapomniał nadać Ci dostęp do c+ online. 
Ja bym zapytał na czacie orange z poziomu konta MO o ile ktoś tam jest w sobotę. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 67
  • 305
  • 1

logowanie do usługi canal+ online przez Orange

ja mam ORANGE Światłowód . z Canal +  się już kontaktowałem i odsyłają mnie do Orange


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 533
  • 2198
  • 5

logowanie do usługi canal+ online przez Orange

Ja bym zapytał na czacie orange z poziomu konta MO o ile ktoś tam jest w sobotę. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 67
  • 305
  • 1

logowanie do usługi canal+ online przez Orange

chyba tak może być , poczekam do ponidziałku i pójdę do punktu gdzie podpisałem umowę


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13335
  • 54690
  • 644

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2432
  • 10085
  • 89

logowanie do usługi canal+ online przez Orange

Cześć @kerik 

Czy rejestrujesz się do Canal+Online przez ten formularz, który jest w tym temacie na forum NO CANAL+ online dla Klientów pakietów od CANAL+ https://nasz.orange.pl/t5/Oferty-polecane-przez/CANAL-online-dla-Klient%C3%B3w-pakiet%C3%B3w-od-CANA...

pod tym linkiem https://logowanie.pl.canalplus.com/rejestracja/partnerzy?p=ORANGE&t=ORANGE

@kerikzerknij jeszcze do tego tematu który jest rozwiązany na forum NO Canal+ Online błąd - nieprawdziwe dane. https://nasz.orange.pl/t5/Telewizja/Canal-Online-b%C5%82%C4%85d-nieprawdziwe-dane/td-p/370954

Może te linki coś Ci pomogą

Pozdrawiam 🙂