Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wyłączenie kanałów Lifetime, E! i SciFi

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 104
  • 148
  • 1

Wyłączenie kanałów Lifetime, E! i SciFi

Jak wiadomo od 22 lutego br kanały Lifetime, E! Entertainment, SciFi  oraz Duck TV zostaną wycofane z oferty. 

Jeżeli mam obecnie pakiet Orange Love Extra i złożę wypowiedzenie (mam te kanały gwarantowane w umowie) będę mógł przejść na pakiet Orange Love Mini?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 104
  • 148
  • 1

Wyłączenie kanałów Lifetime, E! i SciFi

I udało się. Reklamacyjne zgłoszenia na rozwiązanie pakietu w związku z wyłączeniem kanałów gwarantowanych oraz przeniesienie nr telefonu komórkowego do Orange na kartę.

 

___________

* Scalenie wpisów - moderator Bartłomiej

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

34 ODPOW. 34

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Wyłączenie kanałów Lifetime, E! i SciFi

@1pietrek1  poczytaj ten wątek Koniec Lifetime - Nasz Orange , powinieneś dostać maila od Orange, wtedy się z nimi skontaktuj i zapytaj o szczegóły (z maila, o ile się dostało wynika że wypowiedzenie jest możliwe, ale czy zmiana pakietu? to już trzeba dogadać w BOK).


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Wyłączenie kanałów Lifetime, E! i SciFi

@1pietrek1 ja jeszcze nie dostałem informacji o wyłączeniu E! i SciFi... na tym ostatnim dość często oglądam filmy... Skąd masz wiedzę o wyłączeniu tych kanałów?


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 45
  • 0

Wyłączenie kanałów Lifetime, E! i SciFi

 

E-mail o poniższej treści wysyła Orange do klientów IPTV.

 

 

Dzień dobry,
dziękujemy Ci, że korzystasz z telewizji od Orange. Mamy dla Ciebie ważną informację o zmianach, które wprowadzamy w ofercie programowej. Szczegóły poznasz poniżej.
Co zmieniamy w ofercie programowej
22 lutego 2022 r. kanał Lifetime HD zastąpimy kanałem serialowo-filmowym Red Top TV HD. Wynika to z faktu, że firma A+E Networks zakończy nadawanie kanału Lifetime HD na polskim rynku. Do Twojego pakietu dodajemy bez dodatkowych opłat, w ramach obowiązującej umowy, nowy kanał Filmax. Możesz tam obejrzeć wiele filmów i seriali.

Wprowadzimy także zmiany w Pakiecie Komfortowym: kanał E! Entertainment zastąpimy kanałem Red Carpet, kanał SciFi HD zastąpimy kanałem Dizi. Ponadto, ze względu na wygaśnięcie umowy Orange z dostawcą zewnętrznym, wyłączymy także kanał Duck TV.
Co jeśli nie zgadzasz się na te zmiany
Jeżeli nie akceptujesz tych zmian w ofercie, to do dnia ich wprowadzenia, możesz wypowiedzieć obecną umowę. Nie będziemy od Ciebie oczekiwać zwrotu ulg, które Ci w niej przyznaliśmy.
Co jeszcze proponujemy
Od początku 2021 roku wzbogaciliśmy naszą ofertę o 10 kanałów, bez opłat dodatkowych. Aktualnie mamy już ponad 200 kanałów, w tym 146 HD. A dzięki usłudze Orange TV Go większość z nich możesz oglądać także na urządzeniach mobilnych. Natomiast nasza Multinagrywarka daje Ci wiele możliwości:
  • odtwarzanie ulubionych seriali i programów od początku,
  • powrót do materiałów emitowanych do 7 dni wstecz,
  • nagrywanie ulubionych treści.

Jeśli korzystasz tylko z Pakietu Optymalnego, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Od 19 stycznia 2022 r. udostępnimy Ci promocyjnie kanał Crime+Investigation Polsat, a od 1 lutego do 6 marca 2022 r.:
  • pakiet FilmBox,
  • pakiet Eleven Sports,
  • a z okazji Walentynek kanał Romance TV.

Dziękujemy za nasz wspólny sukces - liczba użytkowników telewizji kablowej od Orange stale rośnie. Jesteśmy wdzięczni za okazane nam dotychczas zaufanie i mamy nadzieję na dalszą współpracę.

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Wyłączenie kanałów Lifetime, E! i SciFi


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Wyłączenie kanałów Lifetime, E! i SciFi

@jankol57  dzięki za info. Czyli, jeśli dobrze czytam, wiadomość dotyczy głownie pakietu "Komfortowego"... 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 104
  • 148
  • 1

Wyłączenie kanałów Lifetime, E! i SciFi

Okazuje się , że nie mogę zejść na Love Mini, tylko zrezygnować ze wszystkich usług i stracę nr telefonu komórkowego. Takie rzeczy to tylko w Orange.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Wyłączenie kanałów Lifetime, E! i SciFi

@1pietrek1  czyli tak jak pisałem na początku, wypowiedzenie jest możliwe, co do zmiany usług już niekoniecznie, niestety.

Anonim

Nie dotyczy

Wyłączenie kanałów Lifetime, E! i SciFi

@1pietrek1 takie realia. Love jest ofertą łączona. Ogólnie sytuacja o jakiej piszesz jest możliwa w okresie utrzymania. Tu jest opcja wypowiedzenia że względu na zmianę dostępności kanałów. Ale jak napisałeś wiąże się to z rozwiązaniem całej umowy. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Wyłączenie kanałów Lifetime, E! i SciFi

Orange Love😁 albo kochasz wszystko, albo nie kochasz niczego😆