Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Koniec Lifetime

Anonim

Nie dotyczy

Koniec Lifetime

Tu masz fragment z tego cennika. Generalnie jest to promocja Love Extra Światłowód 2/19, zawierałem aneks, ważny do 18 lutego 2023 roku. 

 

Johny500_0-1640805592820.png

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Koniec Lifetime

A kiedy zamawiałeś aneks dokładnie? przed 25 marca 2021 czy po?
Anonim

Nie dotyczy

Koniec Lifetime

W lutym 2021 roku. Do tego brałem telefon OPPO A53, ale on już właściwie jest spłacony. 

 

Tu masz dokładniejsze "e-papiery" dla mojej umowy:

 

https://dokumenty.orange.pl/bw/dokumenty/20155/0/11334/f67349b2-b20e-436e-8966-273fb7046cec_20.0_?_g... 

 

https://dokumenty.orange.pl/bw/dokumenty/20155/0/44180/f6760b7c-4b7b-4c43-95d7-46db51c9be79_4.0_?_ga...

 

  • Data podpisania

    19 lutego 2021

Tak mam w koncie Mój Orange. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Koniec Lifetime

To wg mnie się łapiesz na możliwość bezpłatnego rozwiązania umowy z powołaniem się na zmiany. Poczekaj cierpliwie, bo sprawa jest świeża.

A jeśli dostajesz info z Orange mailem, to sprawdź dokładnie pocztę - folder Oferty, Powiadomienia, Wszystkie, Spam. Wiadomość na 99% nie będzie w folderze Odebrane na gmailu, wp, onecie i popularnych skrzynkach.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 180
  • 0

Koniec Lifetime

IMG_20211229_202507.jpg

Ja natomiast dostałem z ostatnią e-fakturą takie pismo

Anonim

Nie dotyczy

Koniec Lifetime

Zapewniam Cię, że nie dostałem żadnego e-maila od Orange. Regularnie sprawdzam różne foldery na swojej skrzynce, w tym SPAM (po co ma zajmować miejsce na serwerze - jak nie ma nic to kasuje) - nie było ŻADNEJ wiadomości od Orange. No, skłamałbym gdybym powiedział że żadnej. Dostałem przypomnienie o fakturze do zapłaty, którą... zapłaciłem 2 dni przed jego otrzymaniem 😅

 

W e-fakturze również nie ma żadnej takiej informacji, jest tylko komunikat o 300 GB na święta.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Koniec Lifetime

Czyli są jednak różne opcje ze składaniem wypowiedzeń w związku wyłączeniem kanału (bez konsekwencji i konsekwencją zwrotu ulg), chyba związane to jest z datą podpisania umowy/aneksu, tym czy kanał był wpisany jako gwarantowany, czy też nie i jaki posiada się pakiet (zaznaczam chyba).

 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1273
  • 3050
  • 31

Koniec Lifetime


@Anonimnapisał(-a)

 

@ Udało mi się "dobić" na czat - mam w umowie gwarantowany ten kanał (Lifetime HD) - natomiast i tak nie mogę wypowiedzieć umowy. Czyli dla klientów Orange Love Extra te gwarancje są tylko na "papierze", a generalnie nic nie znaczą. Kolejny minus dla Orange. 


@Anonim  a jakie to ma znaczenie jaki masz pakiet? Masz ten kanał gwarantowany to masz prawo nie akceptować zmiany warunków umowy.

 

W tym piśmie chyba nie ma nic nt kanału top Kids jr który też znika? Ten kanał chyba do dziś jest jako gwarantowany? Więc z tego wynika że wszyscy są uprawnieni do rezygnacji 😁

Anonim

Nie dotyczy

Koniec Lifetime

Właśnie Top Kids nie jest u mnie wskazany jako gwarantowany. Najgorsze jest to, że jak widać choćby i tylko w tym wątku - różnie Orange o tym informuje. Jeden może wypowiedzieć umowę, drugi nie.... Bardzo to dziwne. Wyczuwam kolejną karę dla Orange. Jeśli ja nie będę mógł wypowiedzieć umowy to się przemęczę, ale wtedy po zakończeniu umowy nie zabiorę tylko telefonu a cały pakiet usług do konkurencji i kilkanaście lat historii z Orange zniknie bez żalu. Nienawidzę nierównego traktowania klientów i braku odpowiedniej informacji, o najgorszej w Polsce (po wprowadzeniu Maxa) obsłudze klienta nie wspominając.... 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Koniec Lifetime

Jeden może a drugi nie - to dlatego, że w zależności od dnia podpisania umowy są różne warunki.