Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Telewizja internetowa a inny dekoder

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 6
  • 0

Telewizja internetowa a inny dekoder

Witam,

Posiadam uslugę internet swiatlowodowy + tv, lecz niestety zgubilem dekoder.

Dzwonilem na infolinię i dostałem informację, że nie można kupić dekoderu od nich.

Więc zacząłem się zastanawiać, czy jest opcja bym zakupił jakiś inny dekoder (np jakis z allegro), który będzie działał tak samo jak poprzedni(czyli wyświetlał te ok. ~70 kanałów)?

Lub czy znacie ewentualnie sposób, żeby dało się jakoś ponownie zakupić dekoder od orange?

 

Dzięki i pozdrawiam

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Telewizja internetowa a inny dekoder

@Ularis  zgłosić utratę dekodera, karę na konto wrzucą, ty nowy dostaniesz, zgłoszenie trzeba zrobić, jak nie da się poprzez czat czy telefon, to w salonie Orange to załatw. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Telewizja internetowa a inny dekoder

@Ularis  dekodera nie kupisz z wolnego rynku, a jeżeli się uda to i tak nie będzie działał (każdy dekoder jest przypisany do usługi), dekodera od Orange również nie kupisz, on nie jest sprzedawany tylko jakby udostępniany do odbioru, po zakończeniu umowy trzeba go oddać. Proponuję zadzwonić na infolinię przedstawić sprawę konsultantowi, według mnie zostanie wystawiona kara za brak zwrotu dekodera i po zapłaceniu być może zostanie udostępniony inny sprzęt (dekoder).

PS.

Przepraszam że pytam, ale nurtuje mnie jedno, jak można zgubić dekoder?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 6
  • 0

Telewizja internetowa a inny dekoder

Czyli żaden dekoder innej firmy, np ten od polsatu Evobox nie zadziala? Ponieważ czytałem o tych dwóch typach dekoderów, OTT & IPTV ale końcowej odpowiedzi nie mogłem znaleźć, czy jakiś inny jako zamiennik mógłby być.

Właśnie jak rozmawialem niedawno na infolinii, przedstawilem sytuację jak wygląda i dostałem odpowiedz, ze orange może mi tylko wymienić dekoder na nowszy jakbym zwiększyl prędkość internetu, ten co mialem to dzierżawa i przy zakończeniu umowę będę miał jakąś karę, a nowego nie można dokupić.

Także szczerze nie wiem co robić w takiej sytuacji niestety....

 


@slav72napisał(-a)

PS.

Przepraszam że pytam, ale nurtuje mnie jedno, jak można zgubić dekoder?


Spory remont oraz porządki w domu robiliśmy w ostatnim czasie, a dziś przeszukaliśmy znaczną część domu dzisiaj i nie mogliśmy znaleźć, także moja teoria jest taka, że dziewczyna wyrzucając inne stare sprzęty myślała, że ten również do niczego się nie nada 😥


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Telewizja internetowa a inny dekoder

@Ularis  rozumiem, proponuję jeszcze dokładnie poszukać, może się znajdzie. Jeżeli jednak przepadł to musisz zapłacić karę za brak dekodera i wystąpić z prośbą o udostępnienie innego sprzętu.

Tak jak pisałem wcześniej żaden zamiennik dekodera nie zadziała.

PS.

Tu masz cennik (niestety spore koszty)

slav72_0-1623084942065.png

i temat podobny do Twojego Rozwiązano: Kara za brak zwrotu dekodera - Nasz Orange


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52625
  • 602

Telewizja internetowa a inny dekoder

@Ularis niestety @slav72  ma rację. Inny nie zadziala. Jeszcze gdybyś miał karte iptv to 80-ka czy 88-ka by ruszyły. Ale Jeśli zgubiles bezkartowy ICU100 lub Iwu200 to klops.Jaki miales?

Anonim

Nie dotyczy

Telewizja internetowa a inny dekoder

@Ularis  zgłosić utratę dekodera, karę na konto wrzucą, ty nowy dostaniesz, zgłoszenie trzeba zrobić, jak nie da się poprzez czat czy telefon, to w salonie Orange to załatw. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Telewizja internetowa a inny dekoder

@Ularis  jak tam, udało się znaleźć zagubiony dekoder, czy inaczej rozwiązałeś problem?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Telewizja internetowa a inny dekoder

@Ularis  problem rozwiązany? dekoder się znalazł? daj znać.