Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużenie umowy na Fun Pack [brak kanałów Tv z listy]

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 1
  • 0

Przedłużenie umowy na Fun Pack [brak kanałów Tv z listy]

Witam. Przedłużyłem umowe na Fun Pack 15 lutego. Na drugi dzień włączono mi już szybszą prędkość internetu. Na liście kanałów TV są kanały których wcześniej nie miałem a powinni mi je teraz włączyć. Powinien być eurosport 2 i inne kanały ale ich nie ma. Mam Pakiet OPTYMALNY. Chciałbym się dowiedzieć co mam zrobić żeby pojawiły się te nowe kanały? Czy może mam czekać jeszcze jakiś czas? Prosze o odpowiedź i pozdrawiam.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przedłużenie umowy na Fun Pack [brak kanałów Tv z listy]

Kanały nie zmieniają się od razu, a od dnia wejścia w życia aneksu. Internet zwykle szybciej. Kiedy aneks ma wejść w życie?

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

17 ODPOW. 17
Anonim

Nie dotyczy

Przedłużenie umowy na Fun Pack [brak kanałów Tv z listy]

@kamilnet85Czy nie lepiej zadzwonic na infolinie ?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 1
  • 0

Przedłużenie umowy na Fun Pack [brak kanałów Tv z listy]

MOe i lepiej zadzwonić ale chciałem się dowiedzieć od innych osób czy mieli taka sytuacje. Poczekam jeszcze za innymi odpowiedziami. Pozdr

Anonim

Nie dotyczy

Przedłużenie umowy na Fun Pack [brak kanałów Tv z listy]


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przedłużenie umowy na Fun Pack [brak kanałów Tv z listy]

Kanały nie zmieniają się od razu, a od dnia wejścia w życia aneksu. Internet zwykle szybciej. Kiedy aneks ma wejść w życie?

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 1
  • 0

Przedłużenie umowy na Fun Pack [brak kanałów Tv z listy]

"Świadczenie Usługi rozpoczniemy od 26-03-2017"

Tak mam napisane w aneksie. Czyli bede musiał czekać do 26 marca na wszystkie kanały?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Przedłużenie umowy na Fun Pack [brak kanałów Tv z listy]

@kamilnet85 zaskakująco długi okres od dnia zawarcia aneksu do wskazanej w nim daty rozpoczęcia świadczenia usług, zwłaszcza, że jak piszesz internet praktycznie w ciągu 2-3 dni został przełączony na wyższą prędkość... Więc jeżeli przeprowadziłeś procedurę odświeżenia uprawnień na karcie - zgodnie z tym co Ci zalinkował @Anonim ... nie czekałbym dłużej i tak jak pisze Ten kolega we wcześniejszym poście, skontaktowałbym się z BOK.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 1
  • 0

Przedłużenie umowy na Fun Pack [brak kanałów Tv z listy]

Umowa kończyła mi się 15 kwietnia ale postanowiłem ja szybciej przedłużyć. MOże dlatego taki długi okres na włączenie usługi. Dekoder przed chwilą zrestartowałem i ruter też tak jak było napisane w tym poradniku i nic to nie dało. Może jednak lepeij dzwonić do nich albo czekać do 26 marca?

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przedłużenie umowy na Fun Pack [brak kanałów Tv z listy]

Wg aneksu powinno wejść wtedy. W praniu czasu bywa czasem wcześniej, ale to raczej kilka dni niż miesiąc.

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 34
  • 7
  • 1

Przedłużenie umowy na Fun Pack [brak kanałów Tv z listy]

Miałem podobnie ale telewizję połączoną z NC+ i tłumaczyli mi że wypowiedzenie TV trwa 1 miesiąc i dopiero po tym okresie będzie inny pakiet.