Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Oferta funpack


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 53
  • 67
  • 1

Oferta funpack

Witam

Czy jest jakas nowa oferta dla przedluzajacych funpacka w technologi dth? Bo jak wchodze na aktualne to mi pokazuje kablowego funpacka i na oferte nc+

8 ODPOW. 8

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

Oferta funpack

a jaką masz prędkość neo do funpacka?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 53
  • 67
  • 1

Oferta funpack

80mb


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Oferta funpack

@myrkysfara  przy tych parametrach neostrady całkiem przyzwoicie ogląda się tv w technologi IPTV (kablowej) ... Wiem, bo mam, nawet przy jednoczesnym korzystaniu z TV, laptopa, smartfona z jakimiś aplikacjami.


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10887
  • 150

Oferta funpack

@myrkysfara ja również posiadam FunPacka w technologii DTH z opcją prędkości 80M (@Misiek62 możliwa jest taka konfiguracja usług, jeżeli nie ma odpowiedniego DSLAM-u z kartami pod IP, jednocześnie (kieeeedyś tam...) korzystało się z niższej Smutny robot prędkości wraz z uslugą TV w technologii DTH - a później przedłużyło umowę zwiększając prędkość do 80M Emotikon: Język).

A nowa oferta? Jak najbardziej jest dostępna, np. w ramach promocji Orange Love (wręcz idealna dla tych, którzy posiadają lub chcą posiadać dodatkowo komórkę w Orange). Dla technologii DTH możesz pozostać przy pakiecie z podstawową ilością kanałów (Pakiet Optymalny: 94 kanały) lub wziąć któryś z dodatkowych obecnie oferowanych pakietów NC+:

 

Oferta pakietów NC+ dla technologii DTH.JPG

 

Tak to na obecną chwilę wygląda.

 

Ze względu na specyficzną konfigurację usług (FunPack z TV w DTH i Neostradą w VDSL) całkiem możliwe, że formularz zamówienia na stronach orange.pl nie przewiduje takiego scenariusza.

 

W takim przypadku najlepiej będzie skontaktować się z doradcą.

 

PS: jeżeli któryś z wpisów okazał się dla Ciebie w jakimś stopniu pomocny - to prosimy o oznaczenie jako rozwiązania. Dzięki temu innym łatwiej będzie go odnaleźć.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 53
  • 67
  • 1

Oferta funpack

Nie chcę po kablu. gdyby był u nas swiatlowod to moze bym sie skusil, wole dth bez ucinania transweru. a co do telewizji to mam ful pakiet i wole dalej taki miec w funpacku 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Oferta funpack

@myrkysfara  zostaje Ci tylko skorzystać z rady @Wiktora, prawdopodobnie "formularz" zamówienia przez WWW nie jest na tyle elastyczny/wariantowy.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 53
  • 67
  • 1

Oferta funpack

a najlepsze jest to ze taki sulecin jest mniejszy od slubic i ma swiatlowod i jeszcze wioski obok wedlog mapy https://www.orange.pl/ftth.phtml a slubice miasto przygraniczne i niema


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

Oferta funpack

Widocznie lepszy samorząd 😉