Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 39, Guru ****
  • 22474
  • 11366
  • 1085

Pomoc techniczna

Powiadomienia na forum możesz sobie skonfigurować https://nasz.orange.pl/t5/user/myprofilepage/tab/user-subscriptions
Masz nowe pytanie nie związane z obecnym wątkiem? Załóż nowy wątek - to nie gryzie!
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 13, Recenzent
  • 21
  • 10
  • 0

Pomoc techniczna

[ Edytowane ]

Nie o to mi chodzi. Mam to skonfigurowane. To nic nie zmienia. 

Czekam na wyjaśnienia na jaki numer BOK mam dzwonić.

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 39, Guru ****
  • 22474
  • 11366
  • 1085

Pomoc techniczna

A o co Ci chodzi?
Masz nowe pytanie nie związane z obecnym wątkiem? Załóż nowy wątek - to nie gryzie!
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 13, Recenzent
  • 21
  • 10
  • 0

Pomoc techniczna

Dzisiaj próbowałem kilka razy połączyć się z BOK Orange na czacie aby w końcu zgłosić awarię techniczną usług stacjonarnych. Bez rezultatu. Nieustannie pokazuje się komunikat: "Nasz serwis jest chwilowo niedostępny. Przepraszamy, spróbuj ponownie później". To samo było kilka dni temu. Jak to można nazwać? Kpina Orange z klienta?

0 Lubię to
Odpowiedz
Pracuję w Orange
  • 256
  • 139
  • 12

Pomoc techniczna

@Skor888 A może po prostu dłuższa awaria.

Seba
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 14, Recenzent
  • 60
  • 11
  • 0

Pomoc techniczna

[ Edytowane ]

Siec nr 1 ma ciagle awarie

jak nie aplikacji tv go to automatycznych sms doładowań abonamentów dodatkowym internetem (9h czekałem na kogoś kompetentnego kto przed techniczna realizacja zlecenia jak to w

ich nazewnictwie sie okresla

ktos mnie potraktuje jak klienta i doda mi ten GB netu, do 9h każdy kazał czekać 24h na rozwiązanie zlecenia) i tak ciagle coś .... 

a wspomniany Orange Chat potrafi rozłączyć w trakcie rozmowy, i nie- nie opuszczam okna rozmowy, nie wylaczam aplikacji w trakcie chata.po prostu zawiesza i konsultant przestaje odpisywać. Innym razem konsultant tak namolnie chciał zakończyć rozmowę, ze nie zdążając mu zaprzeczyć i zadać pytanie SAM SIĘ ROZŁĄCZYŁ 

——
Sieć nr 1...od końca
0 Lubię to
Odpowiedz