Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pakiety NC+ vs Pakiety Nowej Orange TV


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pakiety NC+ vs Pakiety Nowej Orange TV

Ciekawe jak te pakiety z NC+ mają się do pakietów Orange  - opisanych tu - chodzi mi o zestawienie kanałów np. z extra+ w porównaniu do "pakietu bogatego"

9 ODPOW. 9

Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

Pakiety NC+ vs Pakiety Nowej Orange TV


Misiek62 napisał: Ciekawe jak te pakiety z NC+ mają się do pakietów Orange  - opisanych tu - chodzi mi o zestawienie kanałów np. z extra+ w porównaniu do "pakietu bogatego"

Dobre pytanie @Misiek62! Emotikon: Zaskoczony
Może ktoś z naszej społeczności zrobi takie zestawienie? Emotikon: Szczęśliwy (Od razu zastrzegając o jaką technologię chodzi i z jaką umową - od kiedy obowiązującą).


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pakiety NC+ vs Pakiety Nowej Orange TV


Wiktor napisał(-a):

Misiek62 napisał: Ciekawe jak te pakiety z NC+ mają się do pakietów Orange  - opisanych tu - chodzi mi o zestawienie kanałów np. z extra+ w porównaniu do "pakietu bogatego"

Dobre pytanie @Misiek62! Emotikon: Zaskoczony
Może ktoś z naszej społeczności zrobi takie zestawienie? Emotikon: Szczęśliwy (Od razu zastrzegając o jaką technologię chodzi i z jaką umową - od kiedy obowiązującą).


No właśnie @Wiktor  mam dylemat, na moim przykładzie, czy jeżeli miesiąc temu wszedłem w Orange Love, to czy teraz mógłbym skorzystać z promocji "pakiety nc+24" , bo na pierwszy rzut oka wyglada mi, że jest on korzystniejszy - i więcej kanałów i taniej - niż zwiększenie przez dokupienie "pakietu bogatego". Bo generalnie wydaje mnie się,  że chyba w każdej chwili mogę zwiększyć ilość kanałów, i wejść w ten zestaw "bogaty".


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pakiety NC+ vs Pakiety Nowej Orange TV

Chciałem wkleić tabelaryczne zestawienie kanałów,ale chyba limit znaków nie pozwala, więc na tę chwilę linki do dwóch dokumentów "źródłowych": 


bogaty z wykazu kanałów

promocja NC+24

 

 tabelę dam jako plik w załączniku.

Wygląda na to że pakiet bogaty ma więcej kanałów, ale też więcej kosztuje.

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pakiety NC+ vs Pakiety Nowej Orange TV

Tylko po co taki zestawienia?
Extra dla nowych to nie to samo co dla starych....

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pakiety NC+ vs Pakiety Nowej Orange TV

@Piotrekk85  skoro podnosisz kwestię różnego traktowania klientów "nowych" i starych" to przybliż warunki promocji dostępnych dla obu grup - "nowych" i "starych", wskaż różnice. Dlaczego twierdzisz, że zestawienie nie jest przydatne, potrzebne? To, że Ty czy parę innych osób, łatwo znajduje oficjalne dokumenty przesądza o tym, że inni muszą tak samo łatwo coś znaleźć?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pakiety NC+ vs Pakiety Nowej Orange TV

Niestety już nie pracuję dla Orange, więc nie mam dostępu do takiego info. Ważne są subskrypcje na karcie VIA. Niestety ich pełna specyfikacja nie jest publiczna. A na www są nowe wersje, archiwalne w necie można szukać. Zestawienie ma sens ale z zastrzeżeniem, że może być inaczej.
Poza tym nie nazwałbym tego różnym traktowaniem. Pakiety poza extra+ mają różne dopiski opisane w regulaminie promocji. Nieco większe są dla przedłużenia.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pakiety NC+ vs Pakiety Nowej Orange TV


Piotrekk85 napisał(-a):
Niestety już nie pracuję dla Orange, więc nie mam dostępu do takiego info. Ważne są subskrypcje na karcie VIA. Niestety ich pełna specyfikacja nie jest publiczna. A na www są nowe wersje, archiwalne w necie można szukać. Zestawienie ma sens ale z zastrzeżeniem, że może być inaczej.
Poza tym nie nazwałbym tego różnym traktowaniem. Pakiety poza extra+ mają różne dopiski opisane w regulaminie promocji. Nieco większe są dla przedłużenia.

@Piotrekk85, to że mogą nastąpić zmiany w zakresie dostępnych kanałów jest dla nas oczywiste, nawet regulaminy promocji mają zastrzeżenia, że wskazane (oznaczone) kanały mga być "bez ostrzeżenia wyłączone"... Skoro sam wcześniej wspomniałeś o klientach starych i nowych, i to co teraz nazwałeś "różne dopiski..."  "Nieco większe dla przedłużenia" oznacza że oferty są różne - czyli klienci inaczej "traktowani". Zauważ, że ja nie określam tego jako niesprawiedliwe... 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pakiety NC+ vs Pakiety Nowej Orange TV

Jakoś w Orange zamiast usuwać kanały gwarantowane, daje się nowy regulamin i nową wersję tylko dla nowych.

Nawet w aktualnych są pojedyncze różnice
https://www.orange.pl/medias/sys_master/images/images/h24/h0b/8870296256542/Regulamin-promocji-Pakie...
https://www.orange.pl/b/binaries/PL/683/WP_Pakiety%20nc+%2024m_5.1.pdf
W jednym jest nawet Orange Sport, którego nie ma już... choć nie jest gwarantowany.

Starsza wersja dla przykładu
- z 2015 kiedy np. H2 było w pakiecie a teraz jest oddzielnie https://www.orange.pl/b/binaries/PL/643/Extra+_24_09_2015.pdf

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pakiety NC+ vs Pakiety Nowej Orange TV


Misiek62 napisał(-a):

Chciałem wkleić tabelaryczne zestawienie kanałów,ale chyba limit znaków nie pozwala, więc na tę chwilę linki do dwóch dokumentów "źródłowych": 


bogaty z wykazu kanałów

promocja NC+24

 

 tabelę dam jako plik w załączniku.

Wygląda na to że pakiet bogaty ma więcej kanałów, ale też więcej kosztuje.

 

 


Przeoczyłem "zastrzeżenie" od Wiktora, więc uzupełniam. Jeśli dobrze czytam, słucham (pytałem konsultanta) to zestaw bogaty  (między innymi) oferowany jest w ramach TV kablowej (IPTV) natomiast pakiety NC+ dostępne są dla klientów Orange TV dostarczanych w technologii satelitarnej (DTH).

 

Co do terminów, kurcze @Wiktor, nie sposób nadążać za pojawiającymi się co chwilę modyfikacjami pakietów, o zastrzeżeniu że niektóre kanały nie są gwarantowane ... to tylko ludzie z działu ofert, specjalizujący się w TV mogą być na bieżąco. Mężczyzna pokazuje język