Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Otwarte pasma dla klientów Orange TV


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Otwarte pasma dla klientów Orange TV

 nie Orange tylko NC+ bo to oni ustalają warunki i cenę swoich kanałów  Canal + one tylko są w ofercie Orange ty decydujesz co kupisz Orange cię nie zmusza do niczego . 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Otwarte pasma dla klientów Orange TV

Sorry bez urazy ale na rynku kanałów sportowych polska liga nie jest priorytetem. Większość osób zamówi lub skorzysta bo głównie Polsaty sport premium są w ofercie mając c+.

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Otwarte pasma dla klientów Orange TV


@Wojciechnapisał(-a)

Od wczoraj przez 2 tygodnie (czyli do 1 lipca 2019) będzie otwarte okno kanału BBC Earth (kanał 459). Mamy to dzięki premierze nowego programu „Planety” opowiadającego fascynującą historię naszego układu słonecznego. Profesor Brian Fox przedstawi naukowe teorie na temat wyschniętych wodospadów na Marsie, surowej atmosfery Wenus czy powstawania wody na jednym z księżyców Saturna.

 

Każdy z 5 odcinków przybliży ewolucję planet oraz procesy, które ukształtowały znany nam obecnie świat.
Premierowe odcinki można będzie obejrzeć w ramach otwartego okna kanału BBC Earth dla wszystkich Abonentów telewizji Orange od 17 czerwca do 2 lipca.


Kanał był otwarty przez prawie miesiąc, wszystkie "Planety" dało się obejrzeć. Dzisiaj miał być finał związany z rocznicą lądowania na Księżycu, ale już kanał zamknięty...


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Otwarte pasma dla klientów Orange TV

Czy pojawiło się jakieś otwarte pasmo dla HBO i Cinemaxów? Bo moja siostra nie wykupiła ich a własnie może oglądać.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Otwarte pasma dla klientów Orange TV

U mnie zamknięte  cinemax  widzisz ty masz szczęnście  ja pech u mnie  żadko okna otwarte  są u mnie raczej  nie otwierą 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Otwarte pasma dla klientów Orange TV

Hmm.. To ciekawe. Dziś zauważyła, że może je oglądać. Instalację ma świeżą i podczas pierwszych dni jak przeglądała kanały, to były nieaktywne (bo ich nie wykupiła), a dziś do mnie dzwoni, czy jak wczoraj coś u niej robiłem, to czy nie aktywowałem jakimś sposobem HBO i Cinemaxów, bo może je oglądać teraz.. 🙂


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Otwarte pasma dla klientów Orange TV

Pewno  otwarte  okno jest to norma tylko nie u mnie  🙂 Tak już  mam 


Zespół Nasz Orange
  • 2906
  • 10831
  • 64

Otwarte pasma dla klientów Orange TV

Dla osób które posiadają pakiety platformy Canal+ (wcześniej NC+) będą za darmo udostępnione kanały Polsat Sport Premium. Będzie można dzięki temu obejrzeć mecze piłkarskiej Ligi Mistrzów.

 

Dla kogo?

Dla osób posiadających pakiet:

  • Extra+
  • Canal+ Select
  • Extra+ z Canal+ Select

 

Kiedy?

Od 16 do 22 września 2019r.

 

Gdzie?

Kanały 144-149.

 

Jak później oglądać Mistrzowską Piłkę (nazwa pakietu z kanałami Polsat Sport Premium)?

  • Dokupić pakiet Canal+ Prestige (od 1-3 miesiąca 0zł, później 49,99zł miesięcznie przy umowie na 24 miesiące)
  • Dokupić pakiet Extra+ z Canal+ Prestige (od 1-3 miesiąca 29,99zł, później 79,99zł przy umowie na 24 miesiące)
  • Dokupić pakiet Mistrzowska Piła (30zł miesięcznie)
  • Wybrać pakiet Orange Love Premium (więcej tutaj)

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Otwarte pasma dla klientów Orange TV

pewno tylko dla nowych klimatów


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Otwarte pasma dla klientów Orange TV

@Citi2017ale co?