Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 26, Specjalista
  • 3698
  • 2473
  • 33

Otwarte pasma dla klientów Orange TV

to co Wojtek pisał Emotikon: Szczęśliwy

Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Kliknij rozwiązanie

0 Lubię to
Odpowiedz
Pracuję w Orange
  • 375
  • 213
  • 13

@Citi2017chyba jednak nie.

Seba
0 Lubię to
Odpowiedz
Zespół Nasz Orange
  • 1502
  • 2365
  • 46

Nie, dla wszystkich co posiadają wypisane wcześniej pakiety.

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Jestem na urlopie do 17.12. W razie ważnych spraw pisz do Bartka, Rafała, Wiktora lub Kingi.

Poziom 26, Specjalista
  • 3698
  • 2473
  • 33

@Wojciechnapisał(-a)

Nie, dla wszystkich co posiadają wypisane wcześniej pakiety.

to nie dla mnie bo mam bogaty pakiet

Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Kliknij rozwiązanie

0 Lubię to
Odpowiedz
Zespół Nasz Orange
  • 1502
  • 2365
  • 46

[ Edytowane ]

Discovery Life (kanał 451) jest w otwartym oknie od dzisiaj do końca roku.

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Jestem na urlopie do 17.12. W razie ważnych spraw pisz do Bartka, Rafała, Wiktora lub Kingi.

Poziom 18, Komentator
  • 225
  • 37
  • 0

Life 😉 od życia, a nie na żywo - Live

szkoda, że w Orange nadal w słabej jakosci obrazu SD, u ogólnopolskiej konkurencji od dawna w HD

——
Sieć nr 1...aha Emotikon: Obojętny
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 40, Guru *****
  • 25085
  • 13436
  • 1136

Na satce jest w HD
.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 18, Komentator
  • 225
  • 37
  • 0

W UPC, Vectrze, Multimedia też.

——
Sieć nr 1...aha Emotikon: Obojętny
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 19, Pasjonat
  • 37
  • 12
  • 1

Od 19 sierpnia br. użytkownicy platformy Orange TV otrzymają dostęp do biblioteki filmowej Paramount Pictures, a także do programów MTV, Nickelodeon, Nick Jr. oraz Comedy Central.

Chociaz informacja jeszcze z sierpnia póki co nadal to działa i warto sprawdzać - w naszych dekoderach informacja jest w: Moje Konto > Płatności > Pakiety.  Emotikon: Szczęśliwy Pozdrawiam

Czytaj więcej na: https://satkurier.pl/news/183042/paramount-play-dostepny-dla-klientow-orange-tv.html

0 Lubię to
Odpowiedz
Zespół Nasz Orange
  • 1502
  • 2365
  • 46

[ Edytowane ]

📺 Canal+ HD (kanał 277)

⏰ 3 listopada niedziela od 6:00 do 4 listopada 6:00 w poniedziałek

🆓 Dla wszystkich Abonentów telewizji w Orange!

🎞 Wydarzenie jest ze względu na premierę nowego serialu oryginalnego Canal+ o nazwie "Żmijowisko". Krótki opis ze strony pl.canalplus.com:

"Serial "Żmijowisko" opowiada historię grupy trzydziestoparoletnich przyjaciół ze studiów, którzy wyjeżdżają ze swoimi dziećmi na wakacje do letniska "Żmijowisko". Pewnego wieczoru, w trakcie zakrapianej alkoholem imprezy, znika 15-letnia Ada, córka Arka i Kamili. Rozpoczynają się zakrojone na wielką skalę poszukiwania, jednak dziewczyny nie udaje się odnaleźć. Rok później jej ojciec wraca na miejsce tragedii, aby wznowić poszukiwania."

Teaser serialu pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=WEbgSsF7tNg

Więcej informacji pod adresem: https://tv.pl.canalplus.com/seriale/zmijowisko?content=karuzela

Jak później oglądać Canal+?

• Dokupić pakiet Canal+ Select (od 1-3 miesiąca 0zł, później 39,99zł miesięcznie przy umowie na 24 miesiące) lub Canal+ Prestige (od 1-3 miesiąca 0zł, później 49,99zł miesięcznie przy umowie na 24 miesiące) - są też opcje na 12 miesięcy. Więcej tutaj.
  • Dokupić pakiet Extra+ z Canal+ Select (od 1-3 miesiąca 29,99zł, później 69,99zł przy umowie na 24 miesiące) lub Extra+ z Canal+ Prestige (od 1-3 miesiąca 29,99zł, później 79,99zł przy umowie na 24 miesiące) - są też opcje na 12 miesięcy. Więcej tutaj.
  • Wybrać pakiet Orange Love Premium. Więcej tutaj.