Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Otwarte pasma dla klientów Orange TV


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Otwarte pasma dla klientów Orange TV

to co Wojtek pisał 🙂


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Otwarte pasma dla klientów Orange TV

@Citi2017chyba jednak nie.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 45
  • 24
  • 1

Otwarte pasma dla klientów Orange TV

Od 19 sierpnia br. użytkownicy platformy Orange TV otrzymają dostęp do biblioteki filmowej Paramount Pictures, a także do programów MTV, Nickelodeon, Nick Jr. oraz Comedy Central.

Chociaz informacja jeszcze z sierpnia póki co nadal to działa i warto sprawdzać - w naszych dekoderach informacja jest w: Moje Konto > Płatności > Pakiety.  🙂 Pozdrawiam

 

Czytaj więcej na: https://satkurier.pl/news/183042/paramount-play-dostepny-dla-klientow-orange-tv.html


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Otwarte pasma dla klientów Orange TV

📺 Canal+ HD (kanał 277)

3 listopada niedziela od 6:00 do 4 listopada 6:00 w poniedziałek

🆓 Dla wszystkich Abonentów telewizji w Orange!

🎞 Wydarzenie jest ze względu na premierę nowego serialu oryginalnego Canal+ o nazwie "Żmijowisko". Krótki opis ze strony pl.canalplus.com:

"Serial "Żmijowisko" opowiada historię grupy trzydziestoparoletnich przyjaciół ze studiów, którzy wyjeżdżają ze swoimi dziećmi na wakacje do letniska "Żmijowisko". Pewnego wieczoru, w trakcie zakrapianej alkoholem imprezy, znika 15-letnia Ada, córka Arka i Kamili. Rozpoczynają się zakrojone na wielką skalę poszukiwania, jednak dziewczyny nie udaje się odnaleźć. Rok później jej ojciec wraca na miejsce tragedii, aby wznowić poszukiwania."

 

Teaser serialu pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=WEbgSsF7tNg

 

Więcej informacji pod adresem: https://tv.pl.canalplus.com/seriale/zmijowisko?content=karuzela

 

Jak później oglądać Canal+?

 

  • Dokupić pakiet Canal+ Select (od 1-3 miesiąca 0zł, później 39,99zł miesięcznie przy umowie na 24 miesiące) lub Canal+ Prestige (od 1-3 miesiąca 0zł, później 49,99zł miesięcznie przy umowie na 24 miesiące) - są też opcje na 12 miesięcy. Więcej tutaj.
  • Dokupić pakiet Extra+ z Canal+ Select (od 1-3 miesiąca 29,99zł, później 69,99zł przy umowie na 24 miesiące) lub Extra+ z Canal+ Prestige (od 1-3 miesiąca 29,99zł, później 79,99zł przy umowie na 24 miesiące) - są też opcje na 12 miesięcy. Więcej tutaj.
  • Wybrać pakiet Orange Love Premium. Więcej tutaj.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 106
  • 159
  • 1

Otwarte pasma dla klientów Orange TV

U mnie brak możliwości oglądania kanału, opcja oglądaj jest nie podświetlona ?


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Otwarte pasma dla klientów Orange TV

U mnie (wersja SAT) kanał jest otwarty, tzn. około 15-tej był, włączę wieczorem na te Żmijowisko...


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 45
  • 24
  • 1

Otwarte pasma dla klientów Orange TV

Potwierdzam że jest dostępny, tyle tylko że ja mam dopiero niecały miesiąc TV w Orange Światłowód, więc nie wiem dokładnie. Ale jeżeli tak jak pisze to jeszcze prawi cala doba gratis.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 106
  • 159
  • 1

Otwarte pasma dla klientów Orange TV

potwierdzam był z poziomu, przeglądania kanałów, Na kilka godzin, już nie działa


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Otwarte pasma dla klientów Orange TV

tv.jpg

 

Od dzisiaj do 7 stycznia 2020 dla wszystkich Klientów odkodowujemy kanały z pakietu komfortowego!

 

Przypominamy jednocześnie, że każdy Klient kupujący telewizję (w technologii IPTV) w pierwszym miesiącu otrzymuje pełną ofertę telewizyjną pakietów TV od Orange (nie dotyczy pakietów z platformy CANAL+, dawniej nc+). Myślisz o dołączeniu telewizji? Sprawdź naszą ofertę świąteczną, gdzie możesz otrzymać w prezencie telewizor za 1zł (oferta limitowana). Więcej na: www.orange.pl/love


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 106
  • 159
  • 1

Otwarte pasma dla klientów Orange TV

Fajnie było ,ale się skończyło. Cały czas żałuje że podpisałem tą umowę. W NC+ 3 razy więcej dwa razy taniej