Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie mogę zobaczyć nagrania, jest czarny ekran przy próbie odtworzenia

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5482
  • 22060
  • 181

Nie mogę zobaczyć nagrania, jest czarny ekran przy próbie odtworzenia

@Demostenes: próbowałeś na chwilę wyłaczyć dekoder wyłącznikiem z tyłu obudowy i włączyć go spowrotem? To zapewne miał na myśli @tolek pisząc o "zrestartowaniu"... To proste działanie zaskakująco często "pomaga" na doraźne problemy. Nie świadczy to najlepiej o jakości sprzętu ale na to nic nie poradzisz - jeśli problem jest efemeryczny to nie bedzie podstawy do ewentualnej wymiany. A nawet gdyby, to po wymianie może być gorzej. Daj znać czy pomogło.

 

PS. Chodzi o ten wyłącznik zaznaczony czerwoną strzałką.

IMG_20210427_120032.jpg


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12928
  • 53137
  • 616

Nie mogę zobaczyć nagrania, jest czarny ekran przy próbie odtworzenia

@leszek109Masz dysk HV620? Ten 500GB...Z tego co pamiętam to była i sprzedaż tych dysków i dzierżawa. Musisz ustalić na jakich warunkach TY otrzymałeś sprzęt. najlepiej byłoby znaleźć protokół przekazania otrzymany przy instalacji od montera. O ile mnie pamięć nie myli to już nie ma dostępnych tych dysków na wymianę w BOK-ach, bo kiedyś znajomy pytał i taką dostał odpowiedź.Bądź więc czujny.

Według mnie weź dysk wymieniając dekoder, ale nie wypuszczaj go z rąk, póki nie dostaniesz nowego 🙂


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 64
  • 0

Nie mogę zobaczyć nagrania, jest czarny ekran przy próbie odtworzenia

@agat13Tak, ten dysk - dzierżawa. Będę więc czujny 🙂

Nie wyobrażam sobie przejścia na nowszy dekoder, który tylko korzysta z multinagrywarki, na którą można nagrywać tylko wybrane programy z niektórych kanałów i żyjące w chmurze tylko 30 dni.

Z dyskiem mam 100% elastyczności, gdzie ja decyduję, kiedy nagranie usunąć, nawet po 2 latach.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12928
  • 53137
  • 616

Nie mogę zobaczyć nagrania, jest czarny ekran przy próbie odtworzenia

@leszek109Tego się trzymaj,bo zasugerują kupno własnego dysku (co może jest jakimś wyjściem) skoro z niego intensywnie korzystasz. Zapytaj jednak co w wypadku, gdy ów dzierżawiony padnie? Masz szanse na wymianę?


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 64
  • 0

Nie mogę zobaczyć nagrania, jest czarny ekran przy próbie odtworzenia

@agat13OK, lepiej, żeby dysk nie padł, bo troszkę mam jeszcze do obejrzenia, a kupno dysku np. 1TB jak najbardziej wchodziłoby w grę 🙂