Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Multiroom


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 26
  • 0

Multiroom

Witam. Zamówiłem poprzez czat z doradcą dodatkowy dekoder . Doradca przyjął zamowienie a ja czekałem na kuriera. Po 5 dniach skontaktowałem się z doradcą aby sprawdzić stan zamówienia i otrzymałem informację iz jest w trakcie realizacji i w dalszym ciągu mam oczekiwać na kuriera.

Dziś po około 10 dniach znow chciałem sprawdzić stan zamówienia i okazało się że zostało anulowane gdyz moją linia nie obsłuży 3 dekodera. Nie otrzymałem żadnej informacji zwrotnej w tej sprawie zarówno mailowo jak i sms . Po drugim kontakcie z doradcą zakupiłem tv pod ten zestaw bo miało to być do pokoju dziecka. Zostałem w niefajny sposób oszukany a ponadto poniosłem koszta . Co mogę z tym zrobić?

8 ODPOW. 8
Anonim

Nie dotyczy

Multiroom

Zawsze jest opcja złożenia reklamacji. 

 

A tak z ciekawości jaka masz opcję Neostrady? Przy światłowodzie można dobrać 3, zaś przy neośce do 80  Mb/s tylko jeden.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 26
  • 0

Multiroom

Nie mam światłowodu, od 2 lat nie mogę się doprosić chociaż w mojej miejscowości jest pociągnięty kabel.

 

Reklamacje złożyłem, tylko co to da . Przyjedzie doradca orange i wytłumaczy 6 letniemu dziecku dlaczego nie obejrzy bajek w swoim pokoju. 

Anonim

Nie dotyczy

Multiroom

To ciekawe, że mając taką neośkę nie dość, że zaproponowali Tobie dodatkowy Multiroom to wprowadzili takie zamówienie. Daj znać jaka będzie odpowiedź. 


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2050
  • 7524
  • 28

Multiroom


@jonatande78napisał(-a)

zakupiłem tv pod ten zestaw bo miało to być do pokoju dziecka. Zostałem w niefajny sposób oszukany a ponadto poniosłem koszta . Co mogę z tym zrobić?


daj dziecku, a sobie odpuść


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Multiroom

@jonatande78  jeśli masz tv z androidem spróbuj zamówić tv internetową.  Jeśli nie ma, to zamów mi stick.  Zawsze zostaje TV naziemna lub tv z dekoderem od innego dostawcy ( ostatnio widziałem ofertę Play) 

Nie wiem jakie konkretnie  kanały mazz na myśli, ale opcji wiele...


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5370
  • 21520
  • 173

Multiroom

@jonatande78 

Nawet jeden TV z kabla telefonicznego to pomysł średni. Trzy TV z jednego kabla telefonicznego to pomysł karkołomny. Jeśli nie masz widoków na światłowód (albo choć kablówkę) a potrzebujesz tysięcy kanałów, to zainwestuj w TV SAT.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 26
  • 0

Multiroom


@Anonimnapisał(-a)

To ciekawe, że mając taką neośkę nie dość, że zaproponowali Tobie dodatkowy Multiroom to wprowadzili takie zamówienie. Daj znać jaka będzie odpowiedź. 


 

 

 

Odp reklamacyjna.

Orange nie widzi problemu z zaistniałej sytuacji.

Najwidoczniej brak kompetencji pracowników obsługi klienta firmy orange to chleb powszedni . Szkoda ze to w dwie strony nie działa. Do końca umowy nie dostarcza światłowodu to rezygnuje z ich usług,  a mam ich sporo.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5370
  • 21520
  • 173

Multiroom


@jonatande78napisał(-a)

...

Do końca umowy nie dostarcza światłowodu to rezygnuje z ich usług,  a mam ich sporo.


A daleko masz do końca? Może warto już teraz przetestować np. TV SAT? Skoro na tym Ci zależy... Bez światłowodu IP TV nie ma żadnego sensu, tylko frustracji się nabawisz.

BTW: nam nie musisz grozić że zrezygnujesz z usług Operatora, nam to absolutnie wszystko jedno.