Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 11, Recenzent
  • 7
  • 17
  • 0

Lista Kanałów Orange IPTV

Ktoś wie dlaczego Orange postanowił zdublować kanały TVN HD, TVN24 HD i TVN24 BIS HD ? To ma jakiś głębszy sens czy dla sztucznego tłumu je wrzucili (patrzcie, macie więcej kanałów do przeklikania na pilocie) ) ?

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 18, Komentator
  • 156
  • 24
  • 0

żeby oglądalność wzrosła 😂

——
Sieć nr 1...aha Emotikon: Obojętny
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 18, Komentator
  • 31
  • 12
  • 1

[ Edytowane ]

Pakiety Orange Love Standard i Extra z numerami kanałów EPG w dekoderach. ( 07-2019 )

Przeglądając Forum natrafiłem na uwagi związane z aktualnymi listami kanałów, więc zapytałem się w tym temacie w swoim Salonie w Lublinie czy to jest nadal problemem. W ramach odpowiedzi dostałem dwie zadrukowane strony formatu A 4 z zestawieniem kanałów dla dwóch popularnych pakietów:

Pakiet Orange Love Standard ilość kanałów 104/55 HD - w załączeniu

PakietOptymalnyOrange.jpgPakiet Optymalny

Pakiet Orange Love EXTRA   ilość kanałów 169/101 HD w załączeniu

Pakie-Extra.jpgPakiet Orange Love EXTRA

- co najważniejsze oba zestawienia zawierają faktyczne numery kanału EPG w naszych dekoderach więc poprawne samodzielne ustawienie wykupionych pakietów w ramach kanałów ulubionych nie powinno stanowić problemu, poza stratą naszego czasu.

Proponuję w Swoich Salonach Orange dokładnie zapytać o to samo np. w celu uzyskania autoryzacji moich załączonych screenów ( dokumenty jakie otrzymałem nie posiadają adresu Internetowego ani dokładniejszej identyfikacji poza datą: ważne na dzień 24-07-2019).

Domniema że uzyskanie takiego zestawienia kanałów z wykupionego pakietu i koniecznie z numerami kanałów EPG nie powinno stanowić problemu dla pracowników z dostępem do takiej bazy danych. Może komuś uda się uzyskać adres Internetowy do aktualnego Internetowego zestawienia z Orange- jeżeli nie wymaga specjalnego logowania. Jeżeli tak jest, to URL do takich aktualnych zestawiań z Orange ( autoryzowanych )  powinien pojawi się też w naszych zakładkach w Mój Orange !

Proszę pytać się koniecznie o zestawienia z numerami kanałów EPG w dekoderach.

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 39, Guru ****
  • 23296
  • 11795
  • 1100

Takie zestawienie prędko się nie pojawi. Orange w zależności od daty zawarcia umowy ma różne zawartości pakietów. Nie są to duże zmiany, ale jakieś. U sprzedawców możesz dostać tylko to co jest obecnie w "oficjalnych papierach do aktualnych promocji". Ale wygenerowanie rozpiski z oferty sprzed powiedzmy 17 miesięcy graniczy z cudem.
.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 18, Komentator
  • 156
  • 24
  • 0

Pomijając słaba jakość rozpiski

......są tam błędy. FashionTV na liście widnieje jako HD, w rzeczywistości jest SD

I Crime&Investigation odwrotnie, jest w HD, w rozpisce jako SD. 
ale to takie szczególiki 😉

——
Sieć nr 1...aha Emotikon: Obojętny
0 Lubię to
Odpowiedz