Nie można wyświetlić tego widżeta.

Lista Kanałów Orange IPTV

Highlighted

Zespół Nasz Orange
  • 1897
  • 3704
  • 58

🤔 To prawda. Spróbuję się dowiedzieć czegoś na ten temat.

W kwestii kolejnych kanałów mogę tylko zacytować co było podczas AMA: https://nasz.orange.pl/t5/AMA-oferta-Orange-TV/Fashion-TV-w-HD-4K/m-p/169259#M208

Highlighted

Zespół Nasz Orange
  • 1897
  • 3704
  • 58

Eksperci od TV przekazali że DW i EuroNews są nadawane w HD.

Highlighted

Poziom 19, Pasjonat
  • 431
  • 358
  • 1

Dzieki. No na to wskazuje pasek epg

ale jakość DW to nie jest HD. W Euronews owszem. 

To podmiana tych stacji nastapila jakoś z nowym rokiem bo pamietam ze w ub euronews napewno było w sd. 

Highlighted

Poziom 19, Pasjonat
  • 431
  • 358
  • 1

@Wojciechnapisał(-a)

Eksperci od TV przekazali że DW i EuroNews są nadawane w HD.

@Wojciech Niezmiennie DW obraz jest SD,  a na pasku epg widnieje napis HD. W weeeknd miałem okazje obejrzeć ten kanał w HD. Zdecydowana różnica w jakosci obrazu. 
Warto by eksperci o tym wiedzieli.

Mogliby szepnąć co teraz będzie podmieniane z kanałów zagranicznych. 

Highlighted

Zespół Nasz Orange
  • 1897
  • 3704
  • 58

Pytaliśmy w tej sprawie i eksperci przekazali, iż kanał jest nadawany w HD i póki co nie planują zmiany w tym temacie.

Highlighted

Poziom 19, Pasjonat
  • 431
  • 358
  • 1

dziękuje, czyli co, mam wadę wzroku? Skoro Euronews czy France24 maja super ostrość, a DW nie. Tylko u mnie jest taki słaby obraz? 
preciez nie zgłaszam tego bo mi się nudzi.

D9EC8027-CD17-48A4-9278-A1AC6AA822A0.jpeg

23456536-9F04-4901-8280-9C755DAD922D.jpeg

niewiem czy na zdj na forum zauważycie różnice. Ale nie mam tv kineskopowego i mam obok siebie powyższe stacje i widać kolosalna różnice 😎

Highlighted

Zespół Nasz Orange
  • 1897
  • 3704
  • 58

Dziękujemy za sygnał w tej sprawie. Dlatego też została sprawa zgłoszona przez nas do weryfikacji. Jeżeli uważasz, że jednak powinna być wyższa jakość tego kanału, to zapraszam do zgłoszenia pomysły.

Highlighted

Poziom 19, Pasjonat
  • 431
  • 358
  • 1

@Wojciechnapisał(-a)

Dziękujemy za sygnał w tej sprawie. Dlatego też została sprawa zgłoszona przez nas do weryfikacji. Jeżeli uważasz, że jednak powinna być wyższa jakość tego kanału, to zapraszam do zgłoszenia pomysły.

Czy ja pisze z automatem czy z żywym człowiekiem? Załączam zdjęcia, opisuje sytuacje, a ma wrażenie że nadal nie jestem rozumiany. 
Co z tego, ze mam na pasku epg HD jeśli obraz kanału jest nie w HD. Nie oczekuje 4k ani 8k tego kanału, ale zgłaszam, że mimo otrzymanych informacji od waszych ludzi ten kanał nie emituje obrazu w HD. Sprawdziłeś u siebie np? Możliwe jest ze tylko ja mam ten kanał nie w HD😆
Prosze mnie nie próbować ignorować odsyłając do Pomysłów bo to spychologia nazywa się.  

Highlighted

Poziom 19, Pasjonat
  • 431
  • 358
  • 1

Wspomniany kanał DW to kanał informacyjnnie emituje filmów. 

Highlighted

Poziom 7, Poszukiwacz
  • 3
  • 4
  • 0

Kanał DW nadaje oczywiście w SD, przecież to widać na pierwszy rzut oka. Oznaczenie na EPG wprowadza w błąd.

Odwrotna sytuacja jest chociażby z kanałem France 24 HD. Nawet w nazwie jest HD, kanał w wysokiej rozdzielczości nadaje ale znacznika w EPG nie posiada.