Nie można wyświetlić tego widżeta.

Lista Kanałów Orange IPTV

Highlighted

Poziom 19, Pasjonat
  • 431
  • 358
  • 1

@Sztywny311napisał(-a)

Kanał DW nadaje oczywiście w SD, przecież to widać na pierwszy rzut oka. Oznaczenie na EPG wprowadza w błąd.

Odwrotna sytuacja jest chociażby z kanałem France 24 HD. Nawet w nazwie jest HD, kanał w wysokiej rozdzielczości nadaje ale znacznika w EPG nie posiada. 

no w końcu jakiś głos poza moim, dziękuje. 
@Sztywny311  Zgłoś pomysł aby zwiększyć jakość jeśli uważasz że to nie HD, bo eksperci Orange mówią, że kanał Orange emituje w HD 😂

Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

@Tob  kablówki ten kanał co piszesz mają w sd, coś nie tak jest jeśli informacja pokazuje HD, jak coś nie tak z przekazem programowym w Orange TV, to wypada Pomysł zrobić o swoje uwagi dać, ciągle pisanie o tym na forum, nie zmieni tego, podobnie jest z dekoderem, masz uwagi to Pomysł zrób i rozpiskę zrób wad i propozycji, jak będzie zainteresowanie tym, to Pomysły zostaną wdrożone.

Highlighted

Poziom 17, Komentator
  • 70
  • 27
  • 0

Podałem przykładowo jak inni nadawcy emitują swoje programy.

Highlighted

Poziom 19, Pasjonat
  • 431
  • 358
  • 1

@Konto usuniętenapisał(-a)

@Tob  kablówki ten kanał co piszesz mają w sd, coś nie tak jest jeśli informacja pokazuje HD, jak coś nie tak z przekazem programowym w Orange TV, to wypada Pomysł zrobić o swoje uwagi dać, ciągle pisanie o tym na forum, nie zmieni tego, podobnie jest z dekoderem, masz uwagi to Pomysł zrób i rozpiskę zrób wad i propozycji, jak będzie zainteresowanie tym, to Pomysły zostaną wdrożone.

Jeśli na oficjalnym forum przedstawiciel Zespołu Nasz Orange po konsultacji z Ekspertem Orange TV pisze, że kanał operator nadaje w Hd, a klienci jak ja czy @Sztywny311 widza, że jet przeciwnie to po co pisać pomysł. Absurdalny absurd. 
Stanowisko firmy jedno, a to co dostaje klient drugie. I cisza. Sieć nr 1. 
To ja będę twierdził, że fakturę opłaciłem, a firma będzie twierdziła że nie. I kropka. I tez cisza? Nie, bo firma zastosuje wobec mnie kroki windykacyjne i technicznie pozbawi usług. A co klient może? Może być na forum uznawany za czepialskiego,

roszczeniowego, bo chce mieć to za co płaci w możliwie najlepszej jakości, za która płaci. 

Highlighted

Zespół Nasz Orange
  • 1897
  • 3704
  • 58

Na początek tylko napiszę - żebyśmy się dobrze zrozumieli - że oczywiście możesz mieć swoje zdanie na ten temat. Moje zdanie jest nieco inne, co opiszę poniżej.

Dlaczego sugestia stworzenia pomysłu? Jeżeli zależy Ci na tym, żeby była lepsza jakość tego kanału, to po to są pomysły. To jest miejsce na to, żeby Klient mógł wprowadzać zmiany w Orange. Jak najbardziej można mieć wątpliwości i stąd dokonana przeze mnie weryfikacja u ekspertów. W ich ocenie kanał ten nadajemy poprawnie w HD. Dlatego też powstała taka, a nie inna odpowiedź. Prześlemy jeszcze sprawę do ponownej weryfikacji, z dodatkowymi informacjami. Po tym jak otrzymamy jakieś informacje oczywiście napiszemy na forum. Jednakże pomysł jest po to, żeby pokazać że Klienci chcą tego kanału w jeszcze wyższej jakości.

Stwierdzenie, że Klient chce mieć to za co płaci w przypadku kanału DW jest niefortunne. Kanał ten nie jest wymieniony w regulaminie czy cenniku. Cytując chociażby ten cennik "Dodatkowo mają Państwo dostęp do innych kanałów telewizyjnych, zgodnie z bieżącą informacją na naszej stronie internetowej. Dostępności tych kanałów nie gwarantujemy Umową.". Stąd inni czytelnicy mogli by być wprowadzeni w błąd, że za ten kanał płacą. Kanał jest ogólnodostępny, również w internecie: https://www.dw.com/pl/mediateka/tv-na-%C5%BCywo/s-100936

Highlighted

Poziom 19, Pasjonat
  • 431
  • 358
  • 1

@Wojciechnapisał(-a)

Jak najbardziej można mieć wątpliwości i stąd dokonana przeze mnie weryfikacja u ekspertów. W ich ocenie kanał ten nadajemy poprawnie w HD. Dlatego też powstała taka, a nie inna odpowiedź. Prześlemy jeszcze sprawę do ponownej weryfikacji, z dodatkowymi informacjami. Po tym jak otrzymamy jakieś informacje oczywiście napiszemy na forum. Jednakże pomysł jest po to, żeby pokazać że Klienci chcą tego kanału w jeszcze wyższej jakości.

Jak w jeszcze wyższej skoro jest niska. To jest jak mówienie ze białe jest czarne. Ironia.

Rozumiem, że Ci tzw eksperci maja inne dekodery i u nich jest to HD i „po sprawie”.

@Wojciech napisał(-a)

Stwierdzenie, że Klient chce mieć to za co płaci w przypadku kanału DW jest niefortunne. Kanał ten nie jest wymieniony w regulaminie czy cenniku. Cytując chociażby ten cennik "Dodatkowo mają Państwo dostęp do innych kanałów telewizyjnych, zgodnie z bieżącą informacją na naszej stronie internetowej. Dostępności tych kanałów nie gwarantujemy Umową.". Stąd inni czytelnicy mogli by być wprowadzeni w błąd, że za ten kanał płacą. Kanał jest ogólnodostępny, również w internecie: https://www.dw.com/pl/mediateka/tv-na-%C5%BCywo/s-100936

No tak, za ten kanał nie płacimy. Nie jest wymienimy w regulaminie czy cenniku to można mówić na SD, że nadajecie go w HD. Wszystko jasne i po sprawie. Nie można przez to rozwiązać bezkosztowo umowy to dawać można obraz z lat 90. Spoko. 

Dzieki za przesłanie do ponownej weryfikacji, może pokaz przesłane screeny w których zestawiam emitowany euronews hd i DW. I głosy widzów, ze więcej niż jeden potwierdza u siebie słaba jakość obrazu, a na pasku info o hd.

Highlighted

Zespół Nasz Orange
  • 829
  • 2769
  • 42

@Tob podesłaliśmy wraz z wątkiem, jak będziemy mieć jakieś informacje, to damy znać 😉

Highlighted

Poziom 28, Specjalista
  • 5554
  • 7939
  • 58

@Wojciech  zgadzam się tym samym przed chwilą sprawdziłem stację DW i u mnie ma mocny sygnał jakoś jest HD i to usługa na światłowodzie IPTV tak z moje strony .

Highlighted

Poziom 17, Komentator
  • 46
  • 19
  • 0

Ja z kolei widzę u siebie na pasku oznaczenie HD a jakość gołym okiem widać, że SD. Nawet logo jest rozmazane.

Highlighted

Poziom 19, Pasjonat
  • 431
  • 358
  • 1

@1pietrek1napisał(-a)

Ja z kolei widzę u siebie na pasku oznaczenie HD a jakość gołym okiem widać, że SD. Nawet logo jest rozmazane.

no to dokładnie tak jak ja. Czyli to nie moja wada wzroku bo jest kolejny który to widzi🧐 Ale pomysł mamy zgłaszać 😆