Nie można wyświetlić tego widżeta.

Lista Kanałów Orange IPTV

Highlighted

Zespół Nasz Orange
  • 734
  • 2742
  • 44

Hej, problem jest zgłoszony i weryfikowany - tymczasem uspokajam, że nikt nie neguje tego, że on ma miejsce. Prosimy o cierpliwość.

Highlighted

Poziom 19, Pasjonat
  • 431
  • 358
  • 1

@Bartłomiejnapisał(-a)

Hej, problem jest zgłoszony i weryfikowany - tymczasem uspokajam, że nikt nie neguje tego, że on ma miejsce. Prosimy o cierpliwość.

Z tego co pisał wyżej @Wojciech wyglada to tak, że neguje. „Jeśli uważasz że kanał powinien być nadawany w wyższej jakosci...” Czyli jest w dobrej obecnie. A ja czy inni czepiamy się bo eksperci powiedzieli ze u nich jest dobrze. 

Highlighted

Zespół Nasz Orange
  • 734
  • 2742
  • 44

Może nie do końca zgrabnie to zabrzmiało. Nikt nie uważa, że się czepiacie - chyba, że coś przeoczyłem, to proszę naprowadź mnie na tego przykład.

Highlighted

Poziom 19, Pasjonat
  • 431
  • 358
  • 1

Proszę 

- totalna ignorancja tego co widzi klient

Kolejne wypowiedzi @1pietrek1  i @Sztywny311 potwierdzały spostrzezenie.
A w wypowiedzi członka Zespołu Orange zrzucanie na drzewo aby pisać pomysły, jeśli uważamy inaczej niż eksperci. A to, że widzimy i przesyłamy screeny obrazu...

@Wojciech napisał(-a)

Dziękujemy za sygnał w tej sprawie. Dlatego też została sprawa zgłoszona przez nas do weryfikacji. Jeżeli uważasz, że jednak powinna być wyższa jakość tego kanału, to zapraszam do zgłoszenia pomysły.

Highlighted

Zespół Nasz Orange
  • 734
  • 2742
  • 44

@Tob napisał(-a)

Proszę 

- totalna ignorancja tego co widzi klient

Kolejne wypowiedzi @1pietrek1  i @Sztywny311 potwierdzały spostrzezenie.
A w wypowiedzi członka Zespołu Orange zrzucanie na drzewo aby pisać pomysły, jeśli uważamy inaczej niż eksperci. A to, że widzimy i przesyłamy screeny obrazu...

@Wojciech napisał(-a)

Dziękujemy za sygnał w tej sprawie. Dlatego też została sprawa zgłoszona przez nas do weryfikacji. Jeżeli uważasz, że jednak powinna być wyższa jakość tego kanału, to zapraszam do zgłoszenia pomysły.

Skupmy się na tym, że @Wojciech w pierwszej kolejności poinformował o tym, że sprawa została przekazana do weryfikacji w celu wykrycia/potwierdzenia i usunięcia potencjalnego problemu - jeżeli zostanie on zażegnany, co nie będzie "wystarczające" dla Ciebie, czy innych użytkowników to zaprosił do zgłoszenia tego jako pomysł - aby tą jakość podnieść. Postulujesz aby nie doszukiwać się złych intencji w Twoich postach, zróbmy tak, żeby działało to w obu kierunkach Szczęśliwa kobieta

Highlighted

Poziom 19, Pasjonat
  • 431
  • 358
  • 1

Nie było „jeżeli” - wskaż proszę gdzie to było bo w cytacie postu nie ma tego jakże zmieniającego treść całości słowa. 
Z tego co napisano wynikało, że jest to HD i czepiam-y się. I abym zgłosił pomysł wyższej jakosci jeśli to HD powszechnie obecne nie odpowiadało.

To nie doszukiwanie się, a czytanie ze zrozumieniem. Przyznaje, że umiejętnie obróciłeś sprawę, jednakowoż zmieniając treść, która nie padła, takie małe kłamstewko 😼

Ja jako wypowiedz uznaje całość wpisu, wtedy wyciągam wniosek, a nie skupiam na tym co wygodne. Takie są tez zasady językowe. 

Highlighted

Zespół Nasz Orange
  • 734
  • 2742
  • 44

@Tob Ubolewam nad tym, że traktujesz moją wypowiedź jako nie szczerą. Moja interpretacja Wojtka wpisu to było patrzenie przez pryzmat, w którym nie doszukiwałem się złej intencji - przedstawiłem Ci jak ja to widzę w innej formie niż Wojtek - gdzie jego intencje były równie dalekie od "złych" jak i moje.

Highlighted

Poziom 19, Pasjonat
  • 431
  • 358
  • 1

A ja się odniosłem 

🤗

Po bardzo wielu zawodach i często nierozwiązanych problemach z O. ciężko o wiarę w dobre intencje. A jeśli ktoś mi pisze że białe jest białe, a jest czarne....

Zatem czekamy na ponowna weryfikacje bo jak widać czesc klientów maja wspomniane HD na IPTV, czesc nie. I to nie kwestia pomysłów składania, a ewidentnie sprawa techniczna operatora Orange. 
Przy okazji- w wątku aktualizacji dekodera pisałem dwa tygodnie temu, moglby się ktoś odnieść? 

Highlighted

Poziom 19, Pasjonat
  • 431
  • 358
  • 1

@1pietrek1napisał(-a)

Ja z kolei widzę u siebie na pasku oznaczenie HD a jakość gołym okiem widać, że SD. Nawet logo jest rozmazane.

wyjaśniałem to z obsługa techniczna Orange z pracownikami „platformy dostarczającej kanały” cokolwiek to jest i potwierdzają że u nich także obraz Deutsche Welle jest rozmazany i Orange nie dostarcza tej stacji w HD.

A pasek informacyjny jakoby nadawana ta stacja była w HD jest to błąd Orange. 
Ciekawostka: podobny błąd ma miejsce np w dodatkowym pakiecie Filmbox dla kanału Filmbox Arthouse, który w Orange nie jest dostarczany w HD. Na pasku pokazuje się HD ikona. 

Highlighted

Zespół Nasz Orange
  • 1897
  • 3704
  • 58

Dodany kanał Biznes 24 HD na pozycji 30. Superstacja HD przesunięta na 336.