Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Lista Kanałów Orange IPTV


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Lista Kanałów Orange IPTV

żeby oglądalność wzrosła 😂


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 45
  • 24
  • 1

Lista Kanałów Orange IPTV

Pakiety Orange Love Standard i Extra z numerami kanałów EPG w dekoderach. ( 07-2019 )

 

Przeglądając Forum natrafiłem na uwagi związane z aktualnymi listami kanałów, więc zapytałem się w tym temacie w swoim Salonie w Lublinie czy to jest nadal problemem. W ramach odpowiedzi dostałem dwie zadrukowane strony formatu A 4 z zestawieniem kanałów dla dwóch popularnych pakietów:


Pakiet Orange Love Standard ilość kanałów 104/55 HD - w załączeniu

 

Pakiet OptymalnyPakiet Optymalny

Pakiet Orange Love EXTRA   ilość kanałów 169/101 HD w załączeniu

Pakiet Orange Love EXTRAPakiet Orange Love EXTRA

- co najważniejsze oba zestawienia zawierają faktyczne numery kanału EPG w naszych dekoderach więc poprawne samodzielne ustawienie wykupionych pakietów w ramach kanałów ulubionych nie powinno stanowić problemu, poza stratą naszego czasu.

Proponuję w Swoich Salonach Orange dokładnie zapytać o to samo np. w celu uzyskania autoryzacji moich załączonych screenów ( dokumenty jakie otrzymałem nie posiadają adresu Internetowego ani dokładniejszej identyfikacji poza datą: ważne na dzień 24-07-2019).

Domniema że uzyskanie takiego zestawienia kanałów z wykupionego pakietu i koniecznie z numerami kanałów EPG nie powinno stanowić problemu dla pracowników z dostępem do takiej bazy danych. Może komuś uda się uzyskać adres Internetowy do aktualnego Internetowego zestawienia z Orange- jeżeli nie wymaga specjalnego logowania. Jeżeli tak jest, to URL do takich aktualnych zestawiań z Orange ( autoryzowanych )  powinien pojawi się też w naszych zakładkach w Mój Orange !

Proszę pytać się koniecznie o zestawienia z numerami kanałów EPG w dekoderach.

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Lista Kanałów Orange IPTV

Takie zestawienie prędko się nie pojawi. Orange w zależności od daty zawarcia umowy ma różne zawartości pakietów. Nie są to duże zmiany, ale jakieś. U sprzedawców możesz dostać tylko to co jest obecnie w "oficjalnych papierach do aktualnych promocji". Ale wygenerowanie rozpiski z oferty sprzed powiedzmy 17 miesięcy graniczy z cudem.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Lista Kanałów Orange IPTV

Pomijając słaba jakość rozpiski

......są tam błędy. FashionTV na liście widnieje jako HD, w rzeczywistości jest SD

I Crime&Investigation odwrotnie, jest w HD, w rozpisce jako SD. 
ale to takie szczególiki 😉


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Lista Kanałów Orange IPTV

Pierwszy post zaktualizowany. Ze zmian:

 

  • dodajemy nowe kanały do pakietu Optymalnego: Gametoon HD (kanał 132), Nuta.TV HD (kanał 689), Top Kids JR HD (kanał 564), TVR HD (kanał 355), NTL Radomsko HD (kanał 58),
  • dodajemy nowe kanały do pakietu Komfortowego: Top Kids HD (kanał 570), Adventure HD (kanał 470),
  • przenosimy z pakietu Komfortowego do Optymalnego oraz zmieniamy jakość z SD do HD kanału Discovery Life (pozycja 451),
  • zmieniamy jakość kanału POWER TV (pozycja 682) z SD do HD.

 

Oprócz powyższych zmian, wprowadzamy również drobne zmiany w numeracji kanałów: kanał BBC First HD będzie dostępny pod numerem 232, Comedy Central HD znajdzie się na pozycji 227, a Paramount Channel HD będzie dostępny na kanale 229.

 

 


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Lista Kanałów Orange IPTV

Kanał CBS Action decyzją nadawcy został usunięty z listy, gdyż zakończył nadawanie.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Lista Kanałów Orange IPTV

Zdaje mi się, ze EuroNews nie był w HD, a obecnie jest, nastąpiła podmiana. 
Przy okazji, DW pokazuje się na pasku epg HD, ale obraz, czcionka na obrazie kanału wyraźnie się rozmazuje i nie jest to high definition.

 

czy wie ktoś może kiedy FashionTV zostanie podmienione do HD. Kanał nadaje już nawet w 4K. 


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Lista Kanałów Orange IPTV

Dodany kanał Biznes 24 HD na pozycji 30. Superstacja HD przesunięta na 336.


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Lista Kanałów Orange IPTV

Na kanale 277 zmiana z Canal+ na Canal+ Premium.

Na kanale 253 zamiast Polsat Romans zmiana na Polsat Seriale.

 

21 maja dodany kanał Oferta specjalna pod numerem 60.


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Lista Kanałów Orange IPTV

MTV Dance (ten kanał mamy tylko na IPTV) w dniu 1 czerwca zmieni nazwę na Club MTV. Kanał na pozycji 671.