Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

@lukis90elAle Orange to nie Kablówka jak VECTRA czy UPC. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 61
  • 126
  • 0

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

Dla Polsatu Orange IPTV czy konkurencyjna Netia mogą być kablówkami, bo jest tam dostęp do Polsatu Sport (którego z powodu satelitarnej wyłączności w Cyfrowym Polsacie brakuje w nc+ czy Orange SAT)


Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

Mam nadzieję, że Polsat dogada się z NC+ i będą te kanały dostępne. Nie tylko w samym Orange TV a NC+

Anonim

Nie dotyczy

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32502
  • 37064
  • 1374

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

Jeśli cena 10euro za abonenta na sezon, to są śmieszne pieniądze. Gorzej jeśli są jakieś inne warunki związane z promocją lub umieszczenie kanałów na eksponowanych pozycjach.

Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

@Piotrekk85 cena będzie znacznie większa ... Jeżeli za możliwość oglądania na IPLI chcą obecnie 360 zł za rok a 40 zł za 7 dni. Przy okazji mówią, że pakiet będzie o wiele droższy niż obecnie paczka eleven to może być ciężko o dobrą ceną.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32502
  • 37064
  • 1374

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

Bo tu należy doliczyć jeszcze marżę dla operatorów, opłaty za systemy bilingowe, promocję, IT, itp... poza tym jak dobrze czytam do ma być jedynie upsell względem pakietów które mają już polsat sport a nie do pakietu standardowego. Obecnie eleveny kosztują w kablówce na utrzymaniu po 5-10 zł więc cena nie wydaje mi się nierealna.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 61
  • 126
  • 0

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

@Piotrekk85: tylko że w Orange IPTV kanały Eleven Sports (poza Eleven 4) masz w cenie pakietu - z czego Eleven 3 jest od Optymalnego, a Eleveny 1 i 2 (+ Eleven 1 4K) od Bogatego. W naszym przypadku (Orange IPTV) cena na poziomie 10 PLN/mies. (nie wliczono kosztów opcji Polsat przy braku Pakietu Maksymalnego, a prawdopodobnie posiadanie Polsatu Sport może być niezbędne do zamówienia Polsat Sport Premium) już może troszkę szokować...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32502
  • 37064
  • 1374

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

Eleveny na iptv nie są gwarantowane. Obecnie są za free tylko w ramach "współpracy" przy testach 4K które dla elevenów w Polsce robi Orange + promocja. Testy się z końcem sierpnia kończą i na jesieni może być różnie. Na satce eleveny kosztują 15,90 zł.

A co do Polsatów z LM: obstawiam że albo nie będzie ich wcale albo będą w jakimś "bundlu z lojalką" (w Love lub w Love tylko na światłowodzie). Ale może się mylę...
Anonim

Nie dotyczy

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

Ja myślę że Orange nie dogada się z Polsatem a kwota musi być większa o marze niż w Polsacie