Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 35
  • 4
  • 0

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?


@Raphael1napisał(-a)

@Daniosz - dziękuje za podpowiedz . zmieniłem pakiet na prestige i zamiast 39,99 za select + 30 za Polsat SP opłata za perstige  jest 49,99 a polsat ujęty. 

 

Teraz mi tylko powiedz czy ty masz w nc+go odblokowane wszystkie kanał czyli także polsat sport premium


Teraz wszystko mi na NC+ GO działa znakomicie i Tobie jak masz już teraz Prestiż też powinno 😉

Tylko czy od razu ? Może jeszcze trzeba odczekać z dzień od aktywacji, ale tego już nie wiem gdzie i w jakim regulaminie szukać...


Zespół Nasz Orange
  • 2906
  • 10831
  • 64

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

https://www.orange.pl/lp/ncplus_go - w tym miejscu znajduje się informacja ile to może potrwać.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

no i nadal nie mam polsat sport premium na nc+ go

 

po zmianie pakietu z canal+ select an prestige jakimś cudem OD RAZU odblokowane są kanały discovery i seriale a polsat sport premium nadal nie. jak by aktywacja trwała 45 dni to by nie powinno być niczego.

 

zadzwoniłem po raz kolejny do orange i tym razem znów inna odpowiedz pani po konsultacji z działem technicznym. tym razem info że pakiet polsat sport premium nie jest udostępniany w aplikacji nc+ go.

pytałem o regulamin to już mi niestety nie mogła pomóc. sama w trakcie rozmowy szukała informacji na stronie....... 

 

jeszcze raz zapytam i proszę o info czy ci z was którzy maja  polsat sport premium w abonamencie także mają odblokowane te kanały w nc+ go?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 8
  • 1

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

Z ciekawości właśnie zalogowałem się na nc+ go i mam dostęp do Polsatów Premium.

Posiadam pakiet C+ Prestige. 

Wcześniej miałem Select ale podwyższyłem na Prestige.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

A ja już się nie mogę doczekać kiedy mi się umowa z Orange skończy.

Takiej drożyzny i zero elastyczności to w życiu nie widziałem.

Umowę mam jeszcze na rok ale wiem że w grudniu podpiszę nową z upc i tą dociągnę do końca bez żadnego gadania.

Czy Orange nie patrzy na działanie konkurencji?

Mam C+ select i nie mam polsatów sport premium i nie zamierzam nic dokładać powinno być w cenie.

W UPC na święta za 89zł był net 300 albo 500mb pełen pakiet kanałów razem z polsatami sport premium oraz elevenami. Do tego ewentualnie dobrać c+ select i można się cieszyć pełnym sportem.

Czekam do Bożego Narodzenia i żegnaj orange na zawsze.

Pozdrawiam.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 1
  • 0

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

Dokladnie..u mnie to samo juz tyle lat mam internet stacjonarny z Orange.,nie cale 2 lata temu odeszlem z nC+ ze wzgledu na 4k dekoder i ze beda wkońcu te światlowody..a co najlepsze 2 miesiace pozniej juz canal+4k byl w nce,,masakra jakas😊aa światlowodu w moim rejonie jak nie bylo tak dalej nie widac..i dalej nic nie wiedza co jak i kiedy i tez mam C+Select obiecywali ze bedzie bez zmian i nie wazne jaki sie ma pakiet byle sie ma pakiet canal+.,,powiem tak jak do lata nie bedzie u mnie światłowodu..zostawaim tylko pakiet internetu i nc+ wroc do mnie..Pozdrawiam