Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Iptv na łączach Orange


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35957
  • 1364

Iptv na łączach Orange

Czy coś się zmienia w detalu Orange z iptv przy 10 mega neo? Bo jesli w hurcie wchodzi CP to przydałaby się oferta detaliczna.

42 ODPOW. 42

Zespół Nasz Orange
  • 2889
  • 10775
  • 64

Iptv na łączach Orange

W sumie to się zastanawiam skąd akurat konkretni operatorzy są wymienieni do tej oferty. Jednakże to że ktoś będzie chciał na łączu do 10Mb/s korzystać z tv, gdzie mu 8Mb/s będzie zabierać to już jego wola. Póki co nie ma informacji żeby IPTV miało wrócić w Orange przy opcji do 10Mb/s.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35957
  • 1364

Iptv na łączach Orange

Netia ma umowę w hurcie na iptv (przecież oferują to od dawna). Tylko zwykle był wymóg na 15-16 mega.
Anonim

Nie dotyczy

Iptv na łączach Orange

A na światłowodzie ta oferta będzie działać? 

Bo Orange dalej stoi w miejscu jeśli chodzi o Multiroom na 3 dekodery, a CP daje nawet na 4 - więc w sumie przejść do nich z TV i telefonami, a z internetem trzymać sie w Orange dopóki Netia nie wejdzie do mnie ze światłowodem... 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35957
  • 1364

Iptv na łączach Orange

Na iptv w cp chyba nie ma Multiroom.
Anonim

Nie dotyczy

Iptv na łączach Orange

Jest, właśnie dlatego mnie ta oferta zainteresowała.

I bardzo dobrze, że konkurencja rozwija się nawet na infrastrukturze Orange - Wy sobie dalej stójcie w miejscu i udawajcie, że "testujecie", a dziesiątki tysięcy klientów będą uciekać do konkurencji, która pokazuje - że jak naprawdę się chce - to można 😉

Ale co tam, Multiroom trzeba testować 4-5 lat! 😉

No nic, zapytam w takim razie w CP a w Orange już nic mnie nie trzyma. 

Inni operatorzy widzą waszą opieszałość i to wykorzystują, a wy dalej trwajcie w tym letargu że u was wsio w pariadke i nic nie usprawniajcie 😉 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35957
  • 1364

Iptv na łączach Orange

Masz rację. Ale w cenie - że lepiej opłaca się wziąć dwa funpacki.
Anonim

Nie dotyczy

Iptv na łączach Orange

To zapoznaj się proszę z cennikiem 😉

Byłem już w CP na satelicie przed UPC i ceny były mistrzowskie.

Za pakiet Familijny Max teraz - z LM i Multiroom na 3 dekodery płaciłbym 90 zł miesięcznie - 20 złotych więcej jak w UPC(tyle samo kosztuje pakiet LM w UPC więc ostatecznie wychodzi na 0), ale w dodatku mogę przenieść telefony i mieć zniżki. 

Więc nie masz racji 😉

A oni w centrali dalej niech grają w Pasjansa zamiast faktycznie testować Multiroom na 3 dekodery, co powinno im zająć około 2-3 miesięcy a nie kilka lat. 

Anonim

Nie dotyczy

Iptv na łączach Orange


@Wojciechnapisał(-a)

W sumie to się zastanawiam skąd akurat konkretni operatorzy są wymienieni do tej oferty. Jednakże to że ktoś będzie chciał na łączu do 10Mb/s korzystać z tv, gdzie mu 8Mb/s będzie zabierać to już jego wola. Póki co nie ma informacji żeby IPTV miało wrócić w Orange przy opcji do 10Mb/s.


@Wojciech , przy usłudze neostrada tp w wariancie 6144 + usługa tv, miałem stały dostęp do sieci Internet z max. szybkością transmisji do/od komputera do 6144/512 wyrażoną w kb/s i 19 kanałów dostępnych.(SAT)

Ciekawe, jak to teraz przy tej przepustowości by to wyglądało?

Taka jestTaka jest


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35957
  • 1364

Iptv na łączach Orange

Okej. Ale obecnie nie ma promocji na multiroom na 3 i 4 dekoder (placisz cennikowo), familny plus to co chcesz to koszt 150 zl. I nie ma na dziś ofert utrzymaniowych. Doliczając koszt internetu różnica nie jest duża czy brać dwa funpacki czy płacić za net w Orange i dobrać tv na 3 i 4 dekodery. Wiem, że masz klapki na oczach że orange jest złe.