Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Iptv na łączach Orange

Anonim

Nie dotyczy

Iptv na łączach Orange

Po pierwsze - jakiej oferty utrzymaniowej? Wracałbym do nich jako nowy klient to po primo.

Po drugie - nie wiem skąd bierzesz informacje, masz FATALNE źródło informacji.

Nawet na stronie CP pakiet z kanałami Cinemax/Eleven/Polsat Sport Premium (łącznie 139 kanałów - czyli pakiet Familijny Max) kosztuje 80 złotych. 

Doliczając do tego cenę multiroom 1+2 BEZ NEGOCJACJI WYJDZIE 125PLN. 

Chciałbym Cię poinformować, że po poinformowaniu nowego operatora o przejściu z innego, a także fakt posiadania wcześniej dość długo usług w danej sieci to solidna podstawa do negocjacji ceny - skutecznej. 

W UPC potrafiłem swoje wynegocjować i mam teraz dobrą ofertę, ale niestety UPC nie świadczy usług telefonii komórkowej - a chciałbym mieć WSZYSTKO u jednego operatora. 

Gdy do tego dojdzie rabat smartDOM po przeniesieniu aż 5 numerów do Plusa, to naprawdę jestem w stanie wynegocjować świetną cenowo ofertę. Coś, czego w Orange nie dałem rady dokonać przez kilkanaście lat posiadania u nich telefonów komórkowych - zawsze oferty takie, jak na stronie - z uwzględnieniem rabatów za łączenie usług które dostają także nowi klienci... 

 

Podsumowując - w CP jestem w stanie za około 180-200PLN miesięcznie utrzymać telewizję na 3 dekodery a także 5 numerów z Orange - trzeba tylko trochę pogłówkować.

Gdyby Orange wprowadziło multiroom na 3 dekodery u siebie w czasie technicznie osiągalnym i rozsądnym, to nie byłoby problemów. 

Ale oczywiście - po co? Na co to komu? Kto normalny ma dzisiaj 3 telewizory?! (Nawiązuję tu do Twoich poprzednich wypowiedzi)... 

Po co testować, można od 5 lat wciskać klientom kit, że to wymaga testów, że są w trakcie... A tak naprawdę nic nie robicie - i to jest niestety bardzo widoczne... 

Tak samo z jakością internetu - zapchana, przeciążona sieć szkieletowa - ale macie zapas na stykach...

Ping z WAW do WAW to 45ms, ale wy nic nie gwarantujecie. 

Wydłużyliście czas sesji PPP po kilkunastu (!) latach, i myślicie że klienci będą wam bili brawo i kłaniali się po pas? Chyba jednak nie tak to działa...

 

Gdyby wam zależało na kliencie - potrafilibyście zaoferować przedłużającemu umowę po 1 niższą cenę za internet niż dotychczasowa - aby go utrzymać, trzeba trochę czasem wykazać inicjatywy.

Gdybyście chcieli pozyskać nowych - a także pokazać szacunek do nas, tych obecnych - multiroom na 3 dekodery wprowadzony by został po 6 miesiącach - MAX - od początku testów.

Gdybyście dbali o jakość internetu - pozyskalibyście nowych operatorów peeringowych, wpięli się nawet do własnego IXa i zaczęli go rozwijać...

 

Oczywiście, według @Piotrekk85 to co gadam to zapewne populizm - bo oczekuję za tak duże pieniądze jakości, której nie jesteście mi w stanie zapewnić - norma.

Ale to wszyscy inni są źli, Ci narzekający na Orange zapewne nie mają u nich usług, a jeśli mają to mają słaby sprzęt, a jeśli nie to serwer jest na końcu świata, a jeśli jest w Warszawie to na 100% wina operatora tego serwera...

 

Nie pozdrawiam. 

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Iptv na łączach Orange

@Anonim , cytuję Twoje słowa:"Co gorsza, ta sieć to akceptuje i promuje nadając wam tytuły Herosów!". Nie pochwalam i nie klaskam uszami, ale mając usługi w Orange, moją skromną osobą, a zarazem będąc tylko klientem, pewnie znalazłem uznanie w oczach ludzi tworzących to forum dla klientów, a nie li tylko malkontentów. Jak zapewne czytasz między wierszami, na ile mogę, na tyle próbuję zmieniać "dyplomatycznie" zastaną rzeczywistość, co nie oznacza, że wiele rzeczy mi się nie widzi. Ale jest kilka przysłów, które znając i stosując je w praktyce, pozwalają mi na komfort wyboru. Nikt nikogo nie trzyma na siłę (poza umowami) i dopóki utożsamiam się w jakimś stopniu z firmą, w której mam swoje usługi, staram się być miły, a nie zgorzkniały. Czas zweryfikuje, bo z niejednego pieca chleb już jadłem (Plus, T-mobile) i do mnie, jako jednego z Herosów na tym forum, nie pij tak przykrych słów, wrzucając wszystkich do jednego wora. Drogą kompromisu powiem tak: masz w niektórych kwestiach rację, którą podzielam, i z drugiej strony rzucasz niepotrzebnie niektóre słowa na wiatr. Pozdrawiam Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Zespół Nasz Orange
  • 2889
  • 10771
  • 64

Iptv na łączach Orange


@Anonim napisał(-a)

@Wojciechnapisał(-a)

W sumie to się zastanawiam skąd akurat konkretni operatorzy są wymienieni do tej oferty. Jednakże to że ktoś będzie chciał na łączu do 10Mb/s korzystać z tv, gdzie mu 8Mb/s będzie zabierać to już jego wola. Póki co nie ma informacji żeby IPTV miało wrócić w Orange przy opcji do 10Mb/s.


@Wojciech , przy usłudze neostrada tp w wariancie 6144 + usługa tv, miałem stały dostęp do sieci Internet z max. szybkością transmisji do/od komputera do 6144/512 wyrażoną w kb/s i 19 kanałów dostępnych.(SAT)

Ciekawe, jak to teraz przy tej przepustowości by to wyglądało?

Taka jestTaka jest


Jakiś czas temu sprawdzałem jaka jest przepustowość przy kanale TVP 1 HD. Średnio koło 7Mb/s zabierał ten kanał łącza. Wszystko oczywiście zależy od bitrate jaki się puści.

Anonim

Nie dotyczy

Iptv na łączach Orange

Źle mnie zrozumiałeś 🙂

Są ludzie, którzy naprawdę zasługują na ten tytuł - pomagają, są obiektywni i potrafią prowadzić dyskusję na argumenty, a w przypadku @Piotrekk85 to wygląda inaczej.

Chodziło mi akurat tylko o niego na ten moment. 

Nie miałem na myśli wszystkich Herosów - akurat Ty, z tego co widziałem w postach - potrafisz normalnie porozmawiać, wymienić poglądy - a Piotrek jedyne co robi, to broni Orange nawet kiedy nie ma racji - co go tylko kompromituje, ale nieważne - ważne że broni Orange! 😄 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Iptv na łączach Orange

Tak, bo jeśli wg Ciebie Orange jest drogie i chcesz wydać 180-200 +koszty internetu stacjonarnego, gdzie w Orange to samo miałbyś za ok 250 zł. To naprawdę populizm a nie liczby. I sam robisz demagogię mieszając sprawy pingu. Napisz jasno, chcę zapłacić więcej a nie mieć tylko usług w Orange. Przynajmniej byłoby to szczere. Ja przynajmniej nie zmieniam co wypowiedź wariantów porównywanych ofert. Są oferty tańsze w CP, są oferty tańsze w Orange doliczając wszystkie składniki.

Więc czarno na białym porównam ofertę na 4 dekodery o której wspomniałeś:
Cp, umowa na 24 miesiące
- http://sklep.cyfrowypolsat.pl/IPTV-telewizja-kablowa
- pakiet po prawej 100 zł na miesiąc (142 kanały)
- pierwszy multiroom (drugi dekoder) w lokalnych promo może być za zero
- trzeci dekoder (na razie bez promo) 45 zł
- czwarty dekoder (też nie ma promo) 55 zł
- koszty internetu stacjonarnego - 80 zł
daje to około 250-270 zł opłat miesięcznych


W Orange masz np 2x Orange Love Extra za 2x150 zł (oczywiście trzeba wziąć umowę na dwie różne osoby)+2x10 zł za multiroomy. Doliczając że w cenie są dwie komórki, to różnica jest może koło 20-30 zł miesięcznie.
Anonim

Nie dotyczy

Iptv na łączach Orange

@Piotrekk85 Ale ja chcę mieć usługi w Orange! 

Mam u was telefony, internet. Brakuje mi tej telewizji. To mnie najbardziej boli. Problemy z pingiem mnie nie dotyczą - mam VPN, ale staram się naświetlić problem innych użytkowników. 

Co do tego wyliczenia - nie wiem co patrzysz, ale ja widzę w pakietach sportowych - pakiet 139 kanałów (w tym Cinemax, Eleveny, Polsat Sport Premium, On The GO za 80 złotych bez multiroom na 1+2 - a po negocjacji ceny ten multiroom by mnie kosztował około +- 15-20 złotych, akurat z CP da radę mocno ponegocjować i to ich plus)... W Orange owszem - mając ofertę konwergentną z tym co mam teraz, dodatkowo telewizja wyszłaby około 50 złotych dodatkowo (pakiet Optymalny + 2 multiroom i pakiet z Polsatami zwykłymi) i miałbym u was wszystko.

Waszym ogromnym minusem jest po prostu brak chęci wprowadzenia 3 dekodera do multiroom od już - uwaga - 5 lat. 

Testujecie to nieudolnie, o ile w ogóle - a najbardziej prawdopodobna jest ta druga wersja niestety... 

 

Jeślibyście chcieli - to nie zajęłoby więcej niż 6 miesięcy.... Ale wy nie chcecie i to jest wasz problem.... 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Iptv na łączach Orange

Nie wiem po co piszesz Wy. Trochę to nie uprzejmie. Ja nie pracuję w Orange.

Poza tym pójdź do salonu cp oferta na iptv na dziś na godz 13 ma tylko negocjacje w cenie pierwszego multiroom i tyle.
Anonim

Nie dotyczy

Iptv na łączach Orange

Przecież nie napiszą Ci wszelkich widełek - wierz mi, jeśli dobrze się to rozegra to wynegocjuje się więcej. Trzeba tylko wykazać chęci. 

Im więcej usług chce się mieć, tym więcej idzie wynegocjować. 

Ja chce mieć wszystko w jednej sieci, a nie tak że telewizję muszę mieć teraz w UPC a resztę w Orange...

Dlatego zainteresowała mnie oferta Plus/CP - gdyby Orange wprowadziło multiroom na 3 dekoder - nie zastanawiałbym się nawet ani minuty.

 

Faktycznie, generalizowałem za co przepraszam - aczkolwiek czasem Twoje wypowiedzi są podobne do tego co nieraz słyszę na infolinii Orange i przez to myślałem, że jesteś ich pracownikiem. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Iptv na łączach Orange

Piszesz rzeczy które są na satce. Na iptv tego nie ma. Oferta jest droższa.
Anonim

Nie dotyczy

Iptv na łączach Orange

eJz0GTr

 

To jest oferta telewizji kablowej. W cenniku za multiroom wychodzi za 2 dekodery (główny nie jest liczony) 35 złotych, bądź 45... No w każdym razie jak najbardziej jest to do negocjacji.

Niemniej jednak jak już nadmieniałem wielokrotnie nie tylko w tym wątku, ja chcę mieć wszystko w Orange, jednak oni sami mi to uniemożliwiają - nie potrafią wdrożyć multiroom na 3 dekodery już kilka lat!