Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

HBO GO brak kodu rejestracji

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 12
  • 1

HBO GO brak kodu rejestracji

Witam, od samego początku podpisania umowy nie dostałem żadnego sms'a z kodem rejestracji do HBO GO, a w aplikacji Mój Orange nie wiem, gdzie go szukać. W salonie nie potrafią pomóc. Na umowie nic nie ma. Z konsultantem nie sposób się połączyć, bo tylko robot gada i jest za głupi, żeby to ogarnąć. Gdzie go szukać? Ktoś potrafi pomóc, skąd wziąć kod rejestracji do HBO GO, za który płacę pieniądze i mam wykupioną usługę? 

unnamed.png272632494_319404403459095_8292308560392215377_n.jpg
 
______________
Wpis edytowany - Rafał
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 12
  • 1

HBO GO brak kodu rejestracji

Trzeba zadzwonić na *100, powtarzać w kółko "inny problem", podać 3 ostatnie cyfry PESEL, następnie połączy z konsultantem, a ten od razu poda kod rejestracji do HBO GO 🙂 Dziękuję za pomoc. PROBLEM ROZWIĄZANY! 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

12 ODPOW. 12

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

HBO GO brak kodu rejestracji

Anonim

Nie dotyczy

HBO GO brak kodu rejestracji

Konto od operatora wybierz, identyfikator jest na umowie, nie ma konkretnego dla HBO, bo korzystasz z pośrednictwa Orange. Zresztą maxa jak odejdziesz, innym problem, to przelaczy na czat do konsultanta, ten pomoże, jak będą jakieś problemy z aplikacją HBO GO 😆


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 12
  • 1

HBO GO brak kodu rejestracji

Chciałbym wiedzieć, gdzie on jest, bo nigdzie go nie ma, ani na Mój Orange wersji webowej, ani w aplikacji na Android. Nie znalazłem nigdzie. 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 12
  • 1

HBO GO brak kodu rejestracji

W której umowie może być ten kod? Z ilu cyfr on się składa? 

 

 

________________

Wpis edytowany - Rafał


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

HBO GO brak kodu rejestracji

@piotrzubkiewicz skoro go nie  ma na MO to może rejestracja nie przeszła?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 12
  • 1

HBO GO brak kodu rejestracji

Byłem osobiście w salonie Orange i Pani powiedziała, że usługa HBO GO jest włączona i aktywna, kodów żadnych nie ma MO, na umowie również ich brak, nie rozumiem o co chodzi. Zaraz zadzwonię do konsultanta, bo już wiem, jak ominąć Maxa. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

HBO GO brak kodu rejestracji

@piotrzubkiewicz  maxowi powiedz, że chcesz kupić HBO go


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 12
  • 1

HBO GO brak kodu rejestracji

Trzeba zadzwonić na *100, powtarzać w kółko "inny problem", podać 3 ostatnie cyfry PESEL, następnie połączy z konsultantem, a ten od razu poda kod rejestracji do HBO GO 🙂 Dziękuję za pomoc. PROBLEM ROZWIĄZANY! 

Anonim

Nie dotyczy

HBO GO brak kodu rejestracji

@piotrzubkiewicz kod do HBO powinien być w Mój Orange. Wybierasz zakładkę Pakiety i usługi, Usługa TV i w sekcji Usługi dodatkowe. Jednak bywa z tym problem. Wtedy trzeba przebić się przez Maxa do konsultanta aby przyjął zgłoszenie

Screenshot_2022-02-03-20-42-34-288_com.miui.gallery.jpg