Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy po wyłączeniu stacji rosyjskich dodacie coś nowego lub będzie niższy abonament?

Poziom 31, Ekspert
  • 6403
  • 14143
  • 81

Czy po wyłączeniu stacji rosyjskich dodacie coś nowego lub będzie niższy abonament?

@Wojciech  ok a co za tę stację dodacie na coś nowego ? Czy niższy abonament ?

Post wydzielony z tematu "Lista kanałów Orange telewizja satelitarna" - moderator Wojciech.

16 ODPOW. 16

Poziom 36, Guru *
  • 5245
  • 18228
  • 215

Poziom 18, Komentator
  • 1031
  • 7979
  • 0

@slav72 , słuszna decyzja KRRiT😊 W ramach mojego abonamentu nie burzę się i dobrze by było, żeby media w Polsce wogóle zaprzestały pokazywać mordę cara i jego sługusów. Mają krew na swoich rękach. Widać jednak, że niektórym mediom brakuje ruskiego urrra.

Poziom 22, Pasjonat
  • 393
  • 778
  • 12

@Citi2017 

Serio…?

Poziom 18, Komentator
  • 1031
  • 7979
  • 0

@Janhalb , co...serio? 

Poziom 22, Pasjonat
  • 393
  • 778
  • 12

Sorry, to było do kolegi Citi2017, już dodaję "@".

Po prostu ręce mi opadły. Jest wojna, bandycki kraj bez powodu napadł na swojego sąsiada, blokujemy kanały, za pomocą których ten bandycki kraj rozpowszechnia swoją paskudną propagandę - a ten pyta, czy w zamian za RT dostanie jakiś inny kanał albo obniżkę abonamentu…

Facepalm.jpg

Poziom 37, Guru **
  • 8938
  • 30663
  • 395

@Citi2017 Szczerze? Jakbym miał tylko rosyjskojęzyczne kanały, to bym w ogóle zrezygnował z takiej....... telewizji. Ja je omijam szerokim łukiem, bo trącą zamierzchłą propagandą Jedynie Słusznej Drogi...

Dla mnie mogliby je skasować na stałe...beż żadnej rekompensaty, a nawet jakby kazali za to dopłacić, to w ramach protestu bym to zrobił

Poziom 20, Pasjonat
  • 126
  • 379
  • 2

Powiem tak: Chciałbym aby na pozycjach od 790 do 796 (a te pozycje są wolne) powinny byc kanały niemieckojęzyczne tj. RTL, RTLZwei, Sat1 czy Pro7.

Poziom 20, Pasjonat
  • 384
  • 1185
  • 2

Mam pomysł TVP 3 (każdy region ) w zamian za kanały te które zabrano 🙂 z resztą był taki pomysł na Nasz Orange z Lipca ubr.

Pozdrawiam was 😘

Poziom 24, Specjalista
  • 1116
  • 2342
  • 23

@ryba168  czym się różni TVP od tych rosyjskich stacji?