Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy po wyłączeniu stacji rosyjskich dodacie coś nowego lub będzie niższy abonament?


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Czy po wyłączeniu stacji rosyjskich dodacie coś nowego lub będzie niższy abonament?

@Wojciech  ok a co za tę stację dodacie na coś nowego ? Czy niższy abonament ?

 

 

____________________

Post wydzielony z tematu "Lista kanałów Orange telewizja satelitarna" - moderator Wojciech.

16 ODPOW. 16

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Czy po wyłączeniu stacji rosyjskich dodacie coś nowego lub będzie niższy abonament?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Czy po wyłączeniu stacji rosyjskich dodacie coś nowego lub będzie niższy abonament?

@slav72 , słuszna decyzja KRRiT😊 W ramach mojego abonamentu nie burzę się i dobrze by było, żeby media w Polsce wogóle zaprzestały pokazywać mordę cara i jego sługusów. Mają krew na swoich rękach. Widać jednak, że niektórym mediom brakuje ruskiego urrra.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 437
  • 1104
  • 13

Czy po wyłączeniu stacji rosyjskich dodacie coś nowego lub będzie niższy abonament?

@Citi2017 

 

Serio…?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Czy po wyłączeniu stacji rosyjskich dodacie coś nowego lub będzie niższy abonament?

@Janhalb , co...serio? 


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 437
  • 1104
  • 13

Czy po wyłączeniu stacji rosyjskich dodacie coś nowego lub będzie niższy abonament?

Sorry, to było do kolegi Citi2017, już dodaję "@".

 

Po prostu ręce mi opadły. Jest wojna, bandycki kraj bez powodu napadł na swojego sąsiada, blokujemy kanały, za pomocą których ten bandycki kraj rozpowszechnia swoją paskudną propagandę - a ten pyta, czy w zamian za RT dostanie jakiś inny kanał albo obniżkę abonamentu…

 

Facepalm.jpg


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Czy po wyłączeniu stacji rosyjskich dodacie coś nowego lub będzie niższy abonament?

@Citi2017 Szczerze? Jakbym miał tylko rosyjskojęzyczne kanały, to bym w ogóle zrezygnował z takiej....... telewizji. Ja je omijam szerokim łukiem, bo trącą zamierzchłą propagandą Jedynie Słusznej Drogi...

Dla mnie mogliby je skasować na stałe...beż żadnej rekompensaty, a nawet jakby kazali za to dopłacić, to w ramach protestu bym to zrobił


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 253
  • 692
  • 2

Czy po wyłączeniu stacji rosyjskich dodacie coś nowego lub będzie niższy abonament?

Powiem tak: Chciałbym aby na pozycjach od 790 do 796 (a te pozycje są wolne) powinny byc kanały niemieckojęzyczne tj. RTL, RTLZwei, Sat1 czy Pro7.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 547
  • 1719
  • 2

Czy po wyłączeniu stacji rosyjskich dodacie coś nowego lub będzie niższy abonament?

Mam pomysł TVP 3 (każdy region ) w zamian za kanały te które zabrano 🙂 z resztą był taki pomysł na Nasz Orange z Lipca ubr.

 

Pozdrawiam was 😘


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Czy po wyłączeniu stacji rosyjskich dodacie coś nowego lub będzie niższy abonament?

@ryba168  czym się różni TVP od tych rosyjskich stacji?