Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

HBO GO brak kodu rejestracji

ROZWIĄZANE

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

HBO GO brak kodu rejestracji

Mam ten sam problem - zero kodu - pakiet Ekstra z HBO i HBO GO - według informacji na oficjalnej stronie Orange (Pakiet Orange Love za 179,99PLN z internetem 1Gb) Reklamacja złożona i wczorajsza odpowiedź po której opadły mi ręce "Potwierdzamy pozytywne rozpatrzenie reklamacji nr 145705916. Wyjaśniam, że do posiadanej przez Pana oferty usługa HBO GO nie przysługuje. Za błędnie udzielone informacje serdecznie przepraszamy. Pozdrawiamy Orange". Nie wiem co o tym sądzić - na stronie z pakietami Love jest jak byk, że mam mieć HBO i HBO GO. Kogoś pogięło przy odpowiedzi na reklamację czy przy tworzeniu strony? Masakra


Orange.jpg

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 58
  • 164
  • 3

HBO GO brak kodu rejestracji

@jackobry1 - na stronie w ofercie jest HBO i HBO GO w ofercie z pakietem Ekstra. Sprawdź proszę jakie informacje masz na umowie. W moim przypadku miałem problem z Eleven, którego na stronie już nie było (zmiana w ofercie), a na umowie miałem. Wysłałem reklamacyjnie skan umowy, że dany pakiet mam wyszczególniony na umowie i wygrałem. Ale przyznam, że czasami trzeba pokazać Orange "jak krowie na rowie", że zapis w umowie jest i mają świadczyć daną usługę.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

HBO GO brak kodu rejestracji

Na umowie mam pakiet optymalny Ekstra i jest informacja że są kanały HBO. Nie ma nigdzie informacji o HBO GO. Taka informacja jest tylko na stronie www. Dla mnie było oczywiste, że będę miał tą usługę. Pewnie konsultant coś namieszał podczas składania zamówienia w systemie.