Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy wiadomo już coś o nowościach tv od września ?

ROZWIĄZANE

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15923
  • 84

Czy wiadomo już coś o nowościach tv od września ?


@Piotrekk85napisał(-a)
To zależy czy korzystasz z voipa czy nie?



no ja mam bo inaczej umowy nie chcieli podpisywać na love 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Czy wiadomo już coś o nowościach tv od września ?

Wiem, że masz 🙂 ale czy korzystasz? bo mam dziwne wrażenie że z połowa klientów nawet nie ma podłączonego aparatu do funboxa, a z 1/5 nie wie że ma 😄

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15923
  • 84

Czy wiadomo już coś o nowościach tv od września ?

mam aparat czasem ale rzadko korzystam 🙂


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Czy wiadomo już coś o nowościach tv od września ?

Te telefony stacjonarne, to jakaś lipa, tylko merketerzy wydzwaniają tam co chwila.. Od samego rana nie dają spokoju. Albo odbiera się i od razu nagranie "Dzień dobry, bla bla bla itd". A ten automat dzwoni codziennie nawet po 2x i jak mam temu zapobiec, jak nawet nie mogę powiedzieć im, by usunęli mój numer z bazy? 🤔 Nie wiem jak jest na nowych numerach, ale ja swój numer mam utrzymany od lat 90 cały czas, odkąd moi rodzice jeszcze wprowadzili się do bloku.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Czy wiadomo już coś o nowościach tv od września ?

Tel. voip przydaje się do dzwonienia za granicę - do wielu krajów jest bezpłatne! Ale faktycznie to włączamy tylko gdy potrzebujemy 🙂


Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Czy wiadomo już coś o nowościach tv od września ?


@lukis90elnapisał(-a)

Mam pytanie nt. drugiej wchodzącej do oferty nowości (https://satkurier.pl/news/183042/paramount-play-dostepny-dla-klientow-orange-tv.html) - na jakich zasadach jest tak naprawdę dostępny Paramount Play w Orange? Wspomniane są tylko Love Extra i Love Premium, a dla starszych ofert (np. Pakiet Bogaty z HBO czy Pakiet Maksymalny) tak naprawdę nie wiadomo co wynika - w treści jest "każdy z abonentów pakietu rozszerzonego".


@lukis90elserwis Paramount Play dostępny dla klientów posiadających następujące pakiety:

 

  • Bogaty
  • Bogaty z HBO
  • Maksymalny
  • Komfortowy
  • LOVE Extra
  • LOVE Premium

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15923
  • 84

Czy wiadomo już coś o nowościach tv od września ?


@RaDo_snynapisał(-a)

@lukis90elnapisał(-a)

Mam pytanie nt. drugiej wchodzącej do oferty nowości (https://satkurier.pl/news/183042/paramount-play-dostepny-dla-klientow-orange-tv.html) - na jakich zasadach jest tak naprawdę dostępny Paramount Play w Orange? Wspomniane są tylko Love Extra i Love Premium, a dla starszych ofert (np. Pakiet Bogaty z HBO czy Pakiet Maksymalny) tak naprawdę nie wiadomo co wynika - w treści jest "każdy z abonentów pakietu rozszerzonego".


@lukis90elserwis Paramount Play dostępny dla klientów posiadających następujące pakiety:

 

  • Bogaty
  • Bogaty z HBO
  • Maksymalny
  • Komfortowy
  • LOVE Extra
  • LOVE Premium

za ile ? jakie koszty korzystania?


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8395
  • 53

Czy wiadomo już coś o nowościach tv od września ?

@Citi2017 w ramach pakietu.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15923
  • 84

Czy wiadomo już coś o nowościach tv od września ?


@Bartłomiejnapisał(-a)

@Citi2017w ramach pakietu.




@Bartłomiej super dziękuje 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 81
  • 97
  • 0

Czy wiadomo już coś o nowościach tv od września ?

Czy coś wiadomo ostatecznie na temat możliwości wymiany WHD80 (choćby w ramach serwisu- ostatnio zawiesza mi się średnio raz dziennie) na IWU200 a jeszcze lepiej na ICU. Umowa na VDSL (Love) przedłużona w lipcu - oczywiście konsultant przy przedłużaniu na tak zadane pytanie odpowiedział że tak 🙂

 

Multinagrywarka byłaby dobrym dodatkiem ale nie jest niezbędna (szczególnie przy IWU200.