Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak kanałów w Orange TV GO

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Brak kanałów w Orange TV GO

Witam,

Jakiś czas temu (ponad miesiąc) zakupiłam pakiet dodatkowy extra+. Moje pytanie czemu nadal, nawet po przeinstalowaniu pokazuje mi w aplikacji tak na smartfonie jak i komputerze, że kanały które w usłudze stacjonarnej mam widoczne, jako niedostępne/niezakupione? W poprzedniej umowie, działało wszystko jak należy, czy ktoś może mi wyjaśnić o co chodzi?!

Pozdrawiam

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak kanałów w Orange TV GO

Orange ma dziś w swojej ofercie dwie grupy kanałów dodatkowych: "własne" i "zewnętrzne". Te pierwsze działają tylko w Orange TV GO, te drugie są na podobnych nieco zasadach tylko w nc+go. Extra+ należy do tych drugich.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

15 ODPOW. 15

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak kanałów w Orange TV GO

A jakie kanały?

Standardowo pakiety od C+ (dawniej nc+) nie są udostępniane w Orange Tv GO jeśli dany kanał nie jest wykupiony przez ofertę pakietów tv bezpośrednio od Orange. Jest to ujęte w punkcie nr 2 zasad tej usługi https://orange.binaries.pl/bw//20155/0/30530/92cd546b-fa2b-4727-98e5-9cb59181ed30.pdf

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Brak kanałów w Orange TV GO

No właśnie chodzi o kanały takie jak Kuchnia+ czy Domo+, które są w zakupionym pakiecie extra+. Są one widoczne przez dekoder, ale nie mogę ich oglądać na TV GO, co dla mnie nie jest zbyt logiczne.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak kanałów w Orange TV GO

Te kanały będą w Orange Tv GO, jeśli wykupisz pakiet Multi+. Mając Extra+ jego zakup wydaje się "zbędny i absurdalnym", ale wg zasad tak to się odbywa.

Czy ktoś Ci doradził zakup Extra+ pod kątem Orange Tv Go?

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak kanałów w Orange TV GO

@ulinka: a może przerzucić się dla nc+go? https://ncplusgo.pl/

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Brak kanałów w Orange TV GO

Pakiet mam już zakupiony, a zakup nie był dla mnie "zbędnym i absurdalnym", ponieważ w skład tego pakietu wchodzą kanały, które są w kręgu moich zainteresowań, a zwłaszcza moich dzieci. Zresztą niezależnie od zakupionego pakietu, dlaczego te same kanały nie są dostępne na TV GO, skoro pkt 2 regulaminu o tym mówi? Czy może po prostu jest to błąd podłączenia usługi?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak kanałów w Orange TV GO

Przeczytaj uważnie punkt 2:

"Jeśli macie Państwo naszą Usługę TV (świadczoną także w ramach pakietu z innymi usługami) w pakiecie Optymalnym lub naszą usługę Nowa Telewizja Orange, to niektóre treści dostępne w ramach tych usług możecie oglądać również poprzez aplikację właściwą dla urządzeń mobilnych. Takie same możliwości dotyczą także naszej usługi Wideo na życzenie."

Mowa jest o pakiecie optymalnym lub o pakietach w ramach "Nowej Telewizji Orange". Pakiet Extra+ jest oferowany przy współpracy z canal+ (dawniej z nc+) i nie zalicza się do tej grupy kanałów.

Alternatywą jest nc+go gdzie przy extra+ powinnaś mieć ileś godzin w miesiącu do wykorzystania i też można oglądać tam wspomniane przez Ciebie kanały i inne.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Brak kanałów w Orange TV GO

Nie bardzo rozumiem tą alternatywę z ilością godzin do wykorzystania, ale w sumie wrócę do początku. Kanały w aplikacji TV GO, są widoczne ale z kłódeczką, czyli jako niezakupione, a przecież są zakupione. We wcześniejszej umowie, przy poszerzeniu pakietu podstawowego o dodatkowe, działały normalnie. Stąd teraz moje zaskoczenie i zdziwienie, że pomimo poszerzenia pakietu, nie działają one na aplikacji, a komunikat jest niezgodny z rzeczywistością, ponieważ są one zakupione.


2019-09-21.png

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak kanałów w Orange TV GO

Pakiet Optymalny jest dostępny w Orange Tv Go bo jest bezpośrednio od Orange. Wspomniane kanały nie są zakupione bezpośrednio w Orange, a w ofercie łączonej z canal+ (dawniej nc+). Jeśli nie zgadzasz się z tym co piszę, możesz złożyć reklamację ale podejrzewam, że odpowiedź będzie powieleniem informacji które przekazałem wcześniej.

To co można to zrobić wygląda tak:
1) zakup multi+ (o ile jest dla Ciebie dostępny) - na dole strony https://www.orange.pl/view/orange-tv-go znajdziesz rozpiskę po wybraniu nazwy pakietu które kanały są udostępniane w jakim pakiecie
2) skorzystanie z nc+go - opłata za serwis jest w cenie pakietu extra+

 

Edit: po dodaniu zdjęcia taka sytuacja jest "normalna", nie masz odpowiedniego pakietu po prostu.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Brak kanałów w Orange TV GO

No właśnie od początku nie jestem w stanie tego pojąć, jak nie mam odpowiedniego pakietu, JAK MAM własnie zakupiony extra+ w którym są pożądane kanały i widoczne w TV GO.

 

Tak czy inaczej dzięki za próbę podjęcia pomocy.