Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak kanałów w Orange TV GO

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak kanałów w Orange TV GO

Orange ma dziś w swojej ofercie dwie grupy kanałów dodatkowych: "własne" i "zewnętrzne". Te pierwsze działają tylko w Orange TV GO, te drugie są na podobnych nieco zasadach tylko w nc+go. Extra+ należy do tych drugich.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Brak kanałów w Orange TV GO

ja np w umowie mam optymalny, wzbogaciłem go o pakiet multi+ (5,00pln) właśnie dla kanałów domo+, kuchnia+, alekino+ i mam je dostępne w Orange tv go. A skoro Extra+ zawiera już te kanały to bardzo dziwne. Absurdem byłoby dwa razy płacić za to samo bo jakieś tam zapisy w umowach między partnerami etc. ale widać chyba musiałabyś ten pakiet dokupić i mieć te 5 kanałów w Orange go.

https://www.orange.pl/view/pakiety-orange-tv


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak kanałów w Orange TV GO

Niestety są dwie różne oferty i inne aplikacje.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Brak kanałów w Orange TV GO

No to @ulinka  masz odp

musisz dwa razy płacić za te kilka kanałów, aby odbierać je w Orange tv go. 
Na szczescie multi+(5kanalow nc+) kosztują 5zl. A są one jakościowe i nie przerywane reklamami. No chyba ze na większej licznie kanałów z pakietu extra+ Ci zależy do odbierania mobilnego

A7E16F26-06DC-4316-A14C-10ACED13358D.jpeg

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak kanałów w Orange TV GO

A nie lepiej użyć nc+go? Przy extra+ jest 100h w miesiącu za free, więc ok 3 godziny na dzień. Apka działa lepiej niż Orange tv go.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Brak kanałów w Orange TV GO

Ja przedstawiłem swoją pozycje, nie posiadam extra+ i aby mieć kilka kanałów podstawowych nc+ niedostępnych w ogólnych pakietach Orange ani optymalnym ani komfort je dokupiłem osobno włączając pakiet multi+. I informuje że w ten sposób są dostępne mobilne w orangego. Mam nadz ze multinagrywarka dołączy te kanały w niedługim czasie aby można było nagrywać programy tych kanałów (zgaduje ze w nc+go to jest w standardzie).
A skoro @ulinka posiada extra+ i piszecie ze mając ten pakiet dodatkowy ma nc+go w standardzie dostępne no to nie widzę problemu by tam wspomniane kanały odbierała.