Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

iOS: Uaktualniono ustawienia operatora do Orange 28.4


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

iOS: Uaktualniono ustawienia operatora do Orange 28.4

Od dzisiaj przez najbliższy tydzień ci z Was, którzy używają urządzeń z iOS mogą otrzymywać powiadomienie o aktualizacji ustawień operatora. O takie:

 

28.4.png

 

Po wyświetleniu powiadomienia na chwilę stracicie zasięg, ale za moment wróci i będziecie mieć w Ustawienia > Ogólne > To urządzenie wersję ustawień operatora Orange 28.4.

 

Uprzedzając pytania, które już pojawiły się na Twitterze: ta wersja zawiera tylko poprawki działania urządzeń z iOS w sieci Orange, nie zawiera nowych funkcji. Użytkownicy iPhonów 5s i 5c jeszcze trochę muszą zaczekać na VoWiFi 😉

15 ODPOW. 15
Anonim

Nie dotyczy

iOS: Uaktualniono ustawienia operatora do Orange 28.4

Nie mam iPhona, chętnie jakiegoś przygarnę 😜 😜 Ktoś chętny mi pomóc 😜 😜


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 330
  • 368
  • 6

iOS: Uaktualniono ustawienia operatora do Orange 28.4

Co wprowadział ta poprawka? Jakieś poprawki przejścia 3G<>LTE w przypadku połączenia głosowego?


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

iOS: Uaktualniono ustawienia operatora do Orange 28.4

@Pathfinder, to jeszcze nie to. To tylko drobne poprawki techniczne, których efektów jako użytkownicy nie zauważymy.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 11
  • 0

iOS: Uaktualniono ustawienia operatora do Orange 28.4

Przez tą aktualizację w moim iPhone 7 zniknęła możliwość wyboru sieci: 2G, 3G, LTE i teraz w domu nie mam już zupełnie zasięgu w porywach mam 1 kropkę i nie da się korzystać z iPhone!!!

Wraz z nową aktualizacją proszę o dodania opcji wyboru sieci bo nie każdy co ma Orange jest w zasięgu LTE a na 2G przynajmniej mogłem rozmawiać i ludzie się do mnie mogli dodzwonić a teraz jest tak jakbym żył na początku lat 80 ubiegłego wieku albo jeszcze gorzej bo się nie da dodzwonić!!


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

iOS: Uaktualniono ustawienia operatora do Orange 28.4

To chyba sugestie do Apple.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 11
  • 0

iOS: Uaktualniono ustawienia operatora do Orange 28.4

Akurat za ustawienia sieci odpowiedzialni są operatorzy każdy z nich przygotowuje aktualizacje we własnym zakresie i wysyła je do Apple. Jako że prowadzę  od kilku lat stronę internatową na temat Apple, iOS i nie tylko w tym temacie jestem bardzo dobrze zorientowany.

Na przykład Tmobile lub Play dalej dają wybór swoim użytkownikom którzy mają iPhone czy chcą korzystać z 2G, 3G, LTE a Orange postanowił olać swoich klientów i dać im motywacje do porzucenia Orange na rzecz konkurencji! 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

iOS: Uaktualniono ustawienia operatora do Orange 28.4

Nie do końca. Warto poczytać dokumentację Apple.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 11
  • 0

iOS: Uaktualniono ustawienia operatora do Orange 28.4

Pokaź nam w takim razie tą dokumentacje poprzez linka skoro uważasz że się mylę 😉

Tutaj info że to operator jest odpowiedzialny za ustawienia sieci a nie Apple https://support.apple.com/pl-pl/HT201270


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 305
  • 512
  • 14

iOS: Uaktualniono ustawienia operatora do Orange 28.4


Lucaso napisał(-a):

Pokaź nam w takim razie tą dokumentacje poprzez linka skoro uważasz że się mylę 😉


Tutaj znajdzie info na ten temat: https://support.apple.com/pl-pl/HT203124

 

A masz w domu sieć WiFi? Jeżli tak to WiFi Calling rozwiąże Twój problem z zasięgiem: www.orange.pl/wificalling