Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

iPhone - ustawienia operatora 28.5.13


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

iPhone - ustawienia operatora 28.5.13

Ja z kolei, po aktualizacji iOS do 11 Dev Beta, mam ustawienia operatora 28.5.13 🙂 Czy ktoś z Orange mógłby powiedzieć co się zmieniło?

4 ODPOW. 4

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

iPhone - ustawienia operatora 28.5.13

@MattiaFerrari, tu jesteśmy zablokowani, bo z przyczyn formalnych (umowa z Apple) nie możemy ujawniać tych informacji przed oficjalnym udostępnieniem ustawień przez Apple. Będzie to najpewniej wraz z wydaniem ostatecznej wersji iOS 11 lub wkrótce potem.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 11
  • 0

iPhone - ustawienia operatora 28.5.13

Na dobre nic się nie zmieniło nadal brak możliwości ręcznego wyboru sieci jak było kiedyś między 2G, 3G, LTE jak w domu mieliśmy kiepski zasięg to będziemy mieli jeszcze gorszy i możliwości korzystania z iPhone czytaj rozmów będą jeszcze bardziej ograniczone.

Ja po aktualizacji przez to że nie mogę wybrać 2G całkowicie straciłem kontakt z ludźmi nie mam zasięgu i mój iPhone 7 stał się bezużyteczny więc nie warto Orange skopało sprawe konkurencja jednak mądrzejsza i daje możliwość wybrania czy chcemy korzystać z sieci 2G, 3G, LTE jak się nic nie zmieni to sporo osób co teraz ma kiepski zasięg w domach całkowicie straci kontakt ze znajomymi a podobno żyjemy w XXI wieku a z zasięgiem gorzej niż w XX wieku mamy w Orange!!


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

iPhone - ustawienia operatora 28.5.13

We wszystkich sieciach po ostatnich aktualizacjach jest ten sam problem.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 11
  • 0

iPhone - ustawienia operatora 28.5.13

Ja mam na swoim iPhone 7 iOS 11 Beta 3 i tylko z Orange mam ten problem a na karcie z Play jest przełącznik wyboru sieci.