Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

VPN iPhone XS

Anonim

Nie dotyczy

VPN iPhone XS


Cześć.

Mam problem z konfiguracją VPN na iPhone XS.

Usługa jest już aktywna ale w BOK Orange konsultanci rozkładają ręce i nie potrafią udzielić skutecznej pomocy (wszystkie porady opierają się na urządzeniach z Android lub tradycyjnych routerach).

 

Prośba o jakieś sugestie/pomoc dotyczącą wypełnienia poniższej zakładki. 

BAB55F98-DE05-4354-AA1A-D8850048E2A1.png

25 ODPOW. 25

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52608
  • 601

VPN iPhone XS

@Anonim  Zerknij https://nasz.orange.pl/t5/Baza-wiedzy-Telefony-i-tablety/R%C4%99czna-konfiguracja-internetu-w-telefonie-z-iOS/ta-p/8160

Tu bardziej trafnie https://myapple.pl/forums/topic/93033-vpn-w-orange/

Tu jeszcze masz ustawienia dla statycznego VPN, bo nie wiem, jakie VPN masz:

  1. Zaloguj się do panelu administracyjnego
  2. Wejdź w Ustawienia
  3. Utwórz nowy profil
  4. Wybierz Nazwa profilu: VPN Static
  5. Przejdź do Nazwa użytkownika: Pozostaw puste
  6. Utwórz hasło: Pozostaw puste
  7. W polu APN wpisz: vpn.static.pl i zapisz profil
  8. Wejdź w ustawienia połączeń
  9. Wybierz profil VPN static jako domyślny

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

VPN iPhone XS

Może warto sprecyzować jaki vpn chcesz skonfigurować. Czy chodzi o Orange VPN (zmianę punktu dostępu) czy VPN zakupiony poza Orange (np nord vpn)?
Anonim

Nie dotyczy

VPN iPhone XS


Mam wykpiony Orange VPN wykupiony w apce mój Orange. Początkowo na infolinii Orange twierdzili, że powinnienem zmienić ustawienia sieci komórkowej. W senie wymazać nazwę użytkownika oraz hasło, a tylko w polu APN wpisać vpn. To tym jednak zabiegu internet w ogóle nie dział. Na infolinii Apple powiedzieli mi, że VPN należy skonfigurować poprzez ustawienia ogólne tel oraz dedykowaną ki temu zakładkę VPN, w której należy wpisać określone dane (załącznik z pierwotnej wiadomości). Ciężko to ogarnąć…


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

VPN iPhone XS

Trzeba właśnie zmienić ustawienia sieci komórkowej. To jest to miejsce.

 

Jeśli wpisanie vpn nie działa, a masz najnowszą wersję ios to wpisz jako apn vpnipv6, w polu nazwa użytkownika wpisz vpn lub vpnipv6 lub zostaw puste (poćwicz różne konfiguracje).

Jeśli nadal nie działa internet, to zadzwoń na infolinię i poproś by włączyli Ci vpn po ipv6. Jak twierdzą, że masz włączony - niech zgłoszą na drugą linię by odświeżyli.

________________
* Scalenie wpisów – moderator Kinga

Anonim

Nie dotyczy

VPN iPhone XS


o tej zakładce mówimy? W danych sieci? 

970EE99C-A40F-4B71-9D7C-710CB6B1B114.png


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

VPN iPhone XS

Tak
Anonim

Nie dotyczy

VPN iPhone XS


okay, dzięki za konkretną instrukcję. Za chwilę spróbuję i dam znać co i jak 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

VPN iPhone XS

A mogę zadać niedyskretne pytanie: na co Ci Orange VPN na iphonie? zwykle Orange VPN ludzie używają w routerach
Anonim

Nie dotyczy

VPN iPhone XS

No jasne, żadna tajemnica. Kiedy udostępniam hotspot z tel, na ps4 pojawia się typ połączenia NAT3, który uniemożliwia granie ze znajomymi online. Ponoc po aktywacji VPN typ połączenia zmienia się na niezbędne NAT2. Tylko tyle 🙂