Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Telefonia voip HD brak połączeń przychodzących


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5378
  • 21548
  • 174

Telefonia voip HD brak połączeń przychodzących

@fabi333: jeszcze jedno pytanie. Jak to właściwie masz połączone i skonfigurowane sprzętowo? Piszesz o jakiejś "stacji bazowej", "słuchawkach", "modemie" i "ruterze". To masz cztery różne rodzaje urządzeń? I jak to jest połączone? Odniosłem wrażenie że nie używasz Funboxa a tymczasem załączyłeś zrzut ekranu z Funboxa. To właściwie jak masz to połączone?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 16
  • 0

Telefonia voip HD brak połączeń przychodzących

przez pomyłkę wrzuciłem zrzut ekranu z funboxa.Ja posiadam router Netgera DGND3700v2 bo on nie zrywa połaszeń  tak jak funbox i potem autoamt DLM obcina mi prędkość z 5mb na 2 mb/s bo mieszkam daleko od przekaznika posiadam neostrade po kablu.Posiadam stację bazową Gigaset Go BOX 100  I ta stacja bazowa jest podłączona do internetu poprzez kabel do routera  i wszystko śmiga ustawienia sobie robie poprzez przeglądarkę tak jak na zrzutach ekranu widać.Ja posiadam telefonie internetową połaczeia wychodzące działają bez zarzutu mam w bazie zarejestrowane trzy słuchawki tylko połączenia przychodzące nie działają w wogóle  i nikt nie jest w stanie mi pomóc

 

voip2.JPG


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5378
  • 21548
  • 174

Telefonia voip HD brak połączeń przychodzących

@fabi333OK, teraz zrozumiałem. Próbowałeś z konfiguracją SIP na androidzie? Czy tam działa?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Telefonia voip HD brak połączeń przychodzących

Czy używany numer był wcześniej jako pots/telefon analogowy?

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 16
  • 0

Telefonia voip HD brak połączeń przychodzących

tak wcześniej jako  telefon analogowy dokładnie.Jeszce raz dzwonić mogę bez problemu tylko mnie nie można


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Telefonia voip HD brak połączeń przychodzących

Sugerowalbym zgłosić problem na infolinii lub czacie. Często po migracji z pots psują się połączenia przychodzące.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5378
  • 21548
  • 174

Telefonia voip HD brak połączeń przychodzących

@Piotrekk85ja też miałem migrację POTS - VoIP i bez problemu odbieram połaczenia zarówno przez bramkę FB jak i smartfony na androidzie. Nie wiedziałem nawet że to może generować jakieś problemy. @fabi333 IMHO nie zaszkodzi, nawet równolegle z kontaktem z BOK, spróbować diagnostyki z alternatywnym sprzętem.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 16
  • 0

Telefonia voip HD brak połączeń przychodzących

a jakiej najlepiej użyć aplikacji na androidzie  żeby sprawdzić czy tutaj będzie śmigać ?

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Telefonia voip HD brak połączeń przychodzących


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5378
  • 21548
  • 174

Telefonia voip HD brak połączeń przychodzących

@fabi333z aplikacji to polecam PortSIP, prosty, darmowy bez reklam. Ale dla większości modeli wystarczy wbudowany program do obsługi telefonu, tak jak w temacie który podlinkowałem wcześniej.