Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Telefon odnowiony, outlet - warto kupić?

ROZWIĄZANE

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52616
  • 601

Telefon odnowiony, outlet - warto kupić?

@ketrasaArtur  na kilkadziesiąt używanych przeze mnie telefonów kilkanaście pochodziło z drugiej ręki... I to ze zrzutów poleasingowych ( można tak powiedzieć) 

Szczerze? Byłem z nich tak samo zadowolony jak z nowych ( nie mam wielkich wymagań sprzętowych) ale serce mniej bolało jak utopiłem, czy rozwaliłem któryś... Brałem następny i już... 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Telefon odnowiony, outlet - warto kupić?

Myślę że oprócz informacji o używanym telefonie powinna być jeszcze skala jego aktualnego stanu. Tak robią większe sieci handlowe i to się sprawdza. Sam kupiłem tela używanego w stanie "doskonalym" i wyglądał jak nówka sztuka nie śmigana. A był tańszy niż nowy.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Telefon odnowiony, outlet - warto kupić?

Jest korekta w artykule, a w komentarzu wyjaśnienie, kiedy jest 12 miesięcy rękojmi, a kiedy 24 miesiące gwarancji.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Telefon odnowiony, outlet - warto kupić?

Baterie serwisy przeważnie wymieniają, jeśli bateria jest na stałe w telefonie (nie ma zdejmowanych plecków, że samemu wymienimy). Wystarczy na koniec gwarancji oddać telefon, że bateria słabo trzyma, nawet tego nie weryfikują i wymieniają. Ja tak zawsze robiłem jak brałem nowy telefon a stary oddawałem komuś w rodzinie, wcześniej serwis - nowa bateria - i można komuś podarować telefon.. 😉

 

A te z outletów, jeśli ktoś chce dobry telefon w dobrej cenie, ja bym się nie bał brać.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Telefon odnowiony, outlet - warto kupić?