Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Telefon nie czyta kart SIM z Orange


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32394
  • 36573
  • 1369

Telefon nie czyta kart SIM z Orange

Możesz sprecyzować co znaczy nie czyta karty?

Masz komunikat o braku karty SIM? Czy coś innego? Brak zasięgu? W jednym wpisie wspomiano że pin przeszkodzi. Możesz pokazać zdjęcie z drugiego telefonu (bez danych osobowych)?

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 77
  • 0

Telefon nie czyta kart SIM z Orange

@Dawid_Paris 

Realme C21 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 77
  • 0

Telefon nie czyta kart SIM z Orange

Mam komunikat tylko połączenia alarmowe po prostu telefon nie widzi kart z Orange a to zdjęcie to co mam na nim pokazać bo tak nie rozumiem zbytnio 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 188
  • 591
  • 2

Telefon nie czyta kart SIM z Orange

@Kcieszy1 , zrób i wstaw zrzut ekranu z Ustawienia → Sieć i internet → Sieć komórkowa → Preferowany typ sieci.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2083
  • 11727
  • 52

Telefon nie czyta kart SIM z Orange


@Kcieszy1napisał(-a)

@IreneuszCD  no to niestety pozostaje pewnie tylko serwis bo tak jak pisałem od innych bez problemu czyta 


Skoro przedtem czytał SIM Orange, to ewidentnie usterka, bo Orange blokad nie zakłada, jak telefon spłacony, inna sprawa że jakby blokada była, to nie działały by karty SIM innych operatorów, karta SIM Orange by działała 😎


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32394
  • 36573
  • 1369

Telefon nie czyta kart SIM z Orange

A czy pin się na pewno pojawia?

Ja obstawiam jeszcze coś. Orange inaczej ścina róg w kartach nanosim niż Play. Mniej wyraźnie. Czy na pewno dobrze wkładasz kartę sim?

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 77
  • 0

Telefon nie czyta kart SIM z Orange

Tak na pewno dobrze bo o pin mnie zapyta ale dalej już nie pójdzie oraz dołączam  te zdjęcia 

 

image000000.jpeg

  

image000001.jpeg


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 188
  • 591
  • 2

Telefon nie czyta kart SIM z Orange


@IreneuszCDnapisał(-a)


Skoro przedtem czytał SIM Orange, to ewidentnie usterka, bo Orange blokad nie zakłada, jak telefon spłacony, inna sprawa że jakby blokada była, to nie działały by karty SIM innych operatorów, karta SIM Orange by działała 😎


O jakiej blokadzie piszesz?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 188
  • 591
  • 2

Telefon nie czyta kart SIM z Orange

@Kcieszy1 Podejrzewam, że wymiana karty SIM rozwiąże problem. Kwestia braku obsługi 4G/LTE. Może w Twoim rejonie Orange właśnie wygasiło 3G.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 77
  • 0

Telefon nie czyta kart SIM z Orange

Z tym 3 g to akurat bardzo możliwe że wygasili bo coś tam kiedyś wspominali mi w salonie o tym że do końca roku będzie już wyłączone a z tą wymiana to pójdę do nich po prostu i się zapytam o to czy kogo mi z tym pomóc