Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Smartfon dla seniora.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Smartfon dla seniora.

@Anonim propozycji kilka padło, ale osobiście skorzystałbym ofert telefonów Orange. Była by pewność działania WiFi Calling oraz VoLTE.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Smartfon dla seniora.

@ketrasaArtur  koleżanka @Anonim zadała pytanie o modele telefonów, nie wiadomo czy Pani Babcia jest w Orange  🤔 (o tym nie było wspomniane).


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Smartfon dla seniora.

@slav72 faktycznie, tych informacji brak. Tak więc @Anonim w jakiej sieci są numeru telefonów?

Anonim

Nie dotyczy

Smartfon dla seniora.

Numer babci jest w Orange. Ja mam swój w T-Mobile.  Ale już była teraz zmieniona umowa w opcji bez telefonu więc po ptakach. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Smartfon dla seniora.

Teraz ceny telefonów niewiele się różnią, czy w abonamencie, czy bez.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52608
  • 601

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Smartfon dla seniora.

Polecanie komukolwiek sprzętu z kaios-em (neva link) powinno być zabronione - ale to moja prywatna opinia.

Anonim

Nie dotyczy

Smartfon dla seniora.

Panowie jednak kobieta zmienną jest 😅

IMG_20211223_231252.jpg

Miałam dziś z mężem mała wymianę zdań na ten temat. Stwierdził, że z wybranego przeze mnie S20 FE nie będę zadowolona i powiedział, że proponuje mi taki telefon . Stwierdziłam, że na razie mam to w nosie i nie chce zmieniać. Na to od powiedział, że sam mi w poniedziałek. Stwierdziłam, że co jak nie będzie miał racji i będę niezadowolona? To on sobie weźmie (jemu też powoli 2 lata mijają) a ja sobie coś wybiorę. Zobaczymy co przyniesie przyszłość. Jak na razie stałam się kolejną posiadaczką 3 w mojej karierze Xioami którego @spiro nie uważasz. Zobaczymy co przyszłość przyniesie. Serdecznie jeszcze raz za wszystkie sugestie dziękuję. 

 

 

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52608
  • 601

Smartfon dla seniora.

@Anonim  i niech się dobrze nosi... Ja przesiadam się z Xiaomi na Samsunga A52s 5G  i już się cieszę.. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Smartfon dla seniora.

@Anonim  no cóż wybrałaś taki jaki chciałaś, niech Ci dobrze i długo służy. 

PS.

@spiro miał na myśli telefon Neva Link z systemem kaios nie Xiaomi. 

@agat13  ja już całkiem przesiadłem się na A52s 5G z mojego "starego" S20 FE i sobie chwalę.